Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz konferenci skolēniem un pedagogiem “Draudzība(s) tīklā”

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija 6. maijā rīko tiešsaistes konferenci “Draudzība(s) tīklā”. Tā būs skatāma inspekcijas kanālā platformā “Youtube”. Konference sāksies plkst. 10:00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konferencē eksperti runās par dažādiem apdraudējumiem internetā – krāpšanos, izspiešanu, pavedināšanu utt. Saprotot, ka arī ļaundari iet līdzi laikam un izdomā arvien jaunas metodes, konferencē sniegsim aktuālāko informāciju par iespējām nekļūt par upuri, būt zinošam, spriest spējīgam un pasargātam. Uzklausīsim arī patiesus un skaudrus pieredzes stāstus.

Bērni un pusaudži izmanto tīmekli, lai iepazītos, draudzētos, atrastu cilvēkus, ar kuriem justies droši un mierīgi, taču nesnauž arī varmākas, kas šo vēlmi izmanto ļaunprātīgiem nolūkiem. Atzīt, ka esi sapinies draudzības tīklā un ticis izmantots, var būt patiesi smagi, tāpēc vecākiem un pedagogiem jābūt zinošiem, iejūtīgiem un spējīgiem rīkoties, lai bērnu pasargātu no iespējamām sekām.

Ņemot vērā, ka interneta sniegtās iespējas tiek izmantotas arvien plašāk, proporcionāli pieaug arī dažādi apdraudējumi. Šī iemesla dēļ konferencē īpaši gaidām arī klašu audzinātājus, kuriem pārrunātās tēmas būs labs materiāls turpmākajam darbam ar savām klasēm, kā arī, protams, pašus skolēnus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai gūtu nedaudz plašāku ieskatu konferencē, aicinām arī noskatīties tās vadītāja Oskara Priedes uzrunu šeit.

Uz tikšanos 6. maijā plkst. 10:00 kanālā – www.youtube.com/vbtai

Informāciju sagatavoja: Taivo Trams, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas  Administratīvās nodaļas vadošais eksperts (struktūrvienību sadarbības un stratēģiskās plānošanas nodrošināšanā)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.