Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz koncertu ierasties laicīgi

Publicitātes foto.

Rīt, 16. oktobrī, pulksten 17 Valkas pilsētas kultūras namā izskanēs Maestro Raimonda Paula un dziedātāja Mārtiņa Kantera koncertprogramma “Piparmētru tēja”. Lai neveidotos gara rinda pie vakcinēšanās un pārslimošanas sertifikātu pārbaudes, apmeklētāji aicināti ierasties laicīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilsētas kultūras nama direktora vietniece Līga Pandalone atzīst, ka dokumentu pārbaude prasa ilgāku laiku. Reizēm pieviļ elektroniskā pārbaudes sistēma. Tie, kuri laicīgi būs veikuši visas nepieciešamās formalitātes, laiku līdz koncertam varēs veltīt trīs fotoizstāžu apskatīšanai. Interesenti var iepazīties ar valcēnieša fotogrāfa Roberta Johansona darbiem izstādē “Pasaules ceļos satiktie. Pingvīni” un fotogrāfes Edītes Ezeriņas izstādi “Fotogrāfija mani iedvesmo”. Sintijas Sproģes (Kaimiņas) darbi aplūkojami jaunākajā fotoizstādē “Aktieru portreti” – Valkas pilsētas teātra dalībnieku portreti. Tie izstādīti tikai ceturtdien telpā pie klientu apkalpošanas administratores.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai biļetes uz koncertu ir izpārdotas. L. Pandalone skaidro, ka biļešu tirdzniecība internetā tika apturēta 8. oktobrī, jo sākotnēji bija informācija, ka izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā zāles piepildījums varēs būt tikai 60 procenti. Taču uz tiem pasākumiem, kas jau bija plānoti līdz 8. oktobrim, šis nosacījums neattiecas. Līdz ar to biļetes uz šo koncertu vēl ir pieejamas. Tās nopērkamas tikai par skaidru naudu pie kultūras nama administratores.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.