Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz bezmaksas nodarbībām fotografēšanā

www.pexels.com

Smiltenes bibliotēka aicina interesentus – iesācējus un amatierus – piedalīties bezmaksas foto nodarbībās. Tās vadīs un ar savu pieredzi dalīsies fotogrāfs Ainars Gaidis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības notiks ceturtdienās – 9., 16., 23. un 30. novembrī – pulksten 16 vai nu “Zoom” platformā, vai Smiltenes bibliotēkā Baznīcas laukumā 13.

Fotogrāfs Ainars Gaidis ikdienā strādā ar grafisko dizainu, veidojot grāmatas un reklāmas materiālus, kā arī fotografējot dabu un arhitektūru un uzņemot attēlus ar dronu.

Viņš jau agrāk ir organizējis un vadījis foto kursus iesācējiem ar praktiskām nodarbībām, informē Sandra Marķitāne, Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz nodarbībām katram līdzi jāņem savs viedtālrunis vai fotoaparāts, ja tāds ir. Ikvienam dalībniekam būs arī iespēja parādīt savas labākās uzņemtās fotogrāfijas, kopā veidojot izstādi Smiltenes bibliotēkā.

“Nodarbībās mācīsimies analizēt attēla fotografēšanas un veidošanas pamatlikumus. Ar reāliem piemēriem tiks sniegtas praktiskas iemaņas, kā iegūt nepieciešamo rezultātu. Paredzams, ka kursu apmeklētāji ne tikai uzlabos savu sniegumu, aktīvi strādājot praktiski, bet arī attīstīs spēju izvērtēt fotoattēlus, iegūs sapratni par veiksmīgiem risinājumiem un arī par pieļautajām kļūdām,” stāsta fotogrāfs Ainars Gaidis.

Nodarbības ilgs no pulksten 16 līdz 18. Pirmā nodarbība notiks “Zoom” platformā. Tās tēma ir “Teorija. Fotokameras un telefona foto uzstādījumi”. Otrajā nodarbībā Smiltenes bibliotēkā interesenti uzzinās par foto veidošanas apstākļiem, gaismu un kompozīciju. Būs mājasdarbs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trešajā nodarbībā Smiltenes ainaviskākajās vietās notiks praktiskās nodarbības ar fotografēšanu ārtelpā. Ceturtajā nodarbībā “Zoom” platformā izvērtēs un analizēs nodarbību dalībnieku foto darbus un atlasīs fotogrāfijas izstādei.

Sīkāku informāciju par plānotajām nodarbībām var uzzināt, atnākot uz Smiltenes bibliotēku vai zvanot uz tālruni 64773030 vai 26449145.

Pieteikšanās veidlapa pieejama: https://forms.gle/ahAMCWvwVZdf71XR7

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par foto kursiem var uzzināt mājaslapā: https://foto-apstrade.mozello.lv/.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.