Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina seniorus vingrot


Foto: pexels.com

Smiltenes novada Izglītības pārvalde aicina seniorus uz bezmaksas nodarbībām Smiltenē, Apē un Raunā, kurās viņi varēs vingrot speciālistu uzraudzībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbībās paredzēti vingrojumi muskuļu spēka uzlabošanai un saglabāšanai, izturības vairošanai, funkcionālo spēju uzlabošanai un līdzsvaram. Jābūt sportam piemērotam apģērbam un apaviem.

Smiltenē nodarbības notiks 28. martā, 4. un 11. aprīlī pulksten 10 Vecā parka estrādē, tur vingrošanu vadīs treneris, sporta speciālists Guntars Markss.

Raunā jāpulcējas Raunas estrādē. Tur nodarbības notiks 9., 16., 23. un 30. aprīlī pulksten 14.30, un tās vadīs sertificēta trenere Aiva Parandjuka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apē iespēja vingrot būs 4., 11., 18. un 25. aprīlī pulksten 17 Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas teritorijā. Nodarbības vadīs fizioterapeite Lāsma Kalniņa.

Lai gan nodarbību galvenā auditorija ir seniori, laipni aicināti arī vidējās paaudzes novadnieki, informē Smiltenes novada Izglītības pārvaldes mūžizglītības speciālists un izglītības projektu vadītājs Lotārs Grīnbergs. Interesenti var pieteikties nodarbībām, zvanot viņam uz tālruni 64707579.

“Cilvēki vecumdienās bieži vien paliek apātiski un neaktīvi. Kustību trūkums un vientulība nereti rada depresiju, kā arī pasliktinās veselība, izraisot kustību traucējumus, izgulējumus un citas veselības problēmas. Svarīgi, lai seniori aktīvi līdzdarbotos un socializētos ar citiem sabiedrības locekļiem un paaudzēm un lietderīgi pavadītu brīvo laiku jaukā vidē. Tāpēc mūsu mērķis ir pēc iespējas ilgāk saglabāt senioriem fizisko, mentālo, kā arī sociālo labklājību,” uzsver Lotārs Grīnbergs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.