Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikties LVM atvērtajām meža dienām

Pavasarī, kad dienas kļūst arvien gaišākas un dabā viss sāk mosties, AS “Latvijas valsts meži” (LVM) organizē gadskārtējās LVM Atvērtās meža dienas. No marta līdz aprīļa beigām ikviens aicināts piedalīties daudzveidīgajos pasākumos visos LVM reģionos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LVM Atvērto meža dienu laikā ikvienam meža draugam ir iespēja ne tikai stiprināt imunitāti svaigā gaisā, bet arī pieredzējušu meža ekspertu vadībā iepazīties ar meža apsaimniekošanu un gūt izpratni par mežu kā Latvijas lielāko atjaunojamo resursu. Turklāt ikvienam tiek sniegta iespēja piedalīties meža sakopšanas, atpūtas vietu labiekārtošanas, pastaigu taku atjaunošanas un citās apkārtējās vides sakopšanas talkās.

“Atvērtās meža dienas sniedz iespēju saturīgi pavadīt dienu svaigā gaisā, un kopā ar tuvajiem paveikt vērtīgu darbu apkārtnes uzlabošanā, lai jaunajā dabas tūrisma sezonā baudītu atpūtu sakoptā un tīrā vidē. Darbu ir daudz, katrs var izvēlēties sev piemērotāko, piemēram, atbrīvot no kritalām upes gultni vai stādīt kokus bijušajā karjerā. Kad paši iesaistāmies un ieguldām savu darbu vides sakopšanā, tad arī izturamies pret to atbildīgāk un saaudzējam arī mežā izveidoto infrastruktūru, kas bez maksas pieejama ikvienam atpūtniekiem visa gada garumā,” skaidro LVM Mežkopības plānošanas vadītājs Edmunds Linde.

Atvērto meža dienu norises skatīt šeit.

LVM Atvērto Meža dienu pasākumi ir bez maksas. Dalībniekiem pašiem ir jānodrošina transports līdz norises vietai un uzkodas enerģijas uzturēšanai, kā arī vēlams meža apmeklējumam piemērots apģērbs un darba cimdi. Aicinām pasākumiem pieteikties laikus, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Informējam, ka piesakoties pasākumam, Jūs iesniedzat savus personas datus. Pārzinis datu apstrāde: AS “Latvijas valsts meži” (Vaiņodes iela 1, Rīga, LV-1004, lvm@lvm.lv, tālrunis 67610015). Datu apstrādes mērķis: LVM Atvērto meža dienu 2022 dalībnieku pieteikuma apstrādes nodrošināšana. Papildu informācija par datu apstrādi pieejama Privātuma politikā. LVM Atvērto Meža dienu pasākumos var tikt veikta foto attēlu un video ierakstu uzņemšana sabiedrības informēšanas un vēstures arhīva veidošanas nolūkā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.