Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties Koka skulptūru izzāģēšanas konkursā

Publicitātes foto.

25.Gaujas plostnieku svētkos, kas notiks Strenčos 21. maijā, norisināsies Koka skulptūru izzāģēšanas konkurss. Visi kokzāģēšanas entuziasti, amatnieki, mākslinieki un mācekļi aicināti piedalīties konkursā, tādējādi papildinot Strenču Gaujas dabas takas koka skulptūru plejādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labāko un skaistāko skulptūru autori saņems naudas balvas. Visas konkursā gatavotās skulptūras priecēs Gaujas dabas takas apmeklētājus. Konkurss noritēs no plkst. 8.00 līdz 18.00, un skatītājiem būs iespēja vērot skulptūru izzāģēšanas procesu, kā arī noslēgumā vērtēt labākos darbus.

Konkursa tēma šogad ir “Dzīvā daba”, norises kārtību nosaka nolikums. Konkursa dalībnieki darbā izmanto savus instrumentus. Organizatori nodrošina kokmateriālu, degvielu un eļļu motorzāģim, elektrības pieslēgumu un zāģētāju ēdināšanu.

Koka skulptūras vērtēs komisija četru cilvēku sastāvā, tiks summēts dalībnieku iekšējais vērtējums un skatītāju vērtējums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koka skulptūru izzāģēšanas konkursi Gaujas plostnieku svētkos notikuši arī iepriekšējos gados. Strenčos aplūkojamas plostniecībai un dabas tēmai veltītas skulptūras, kā arī praktiski pielietojami darbi – soliņi Gaujas krastā.

Konkursa dalībniekus aicinām pieteikties, sūtot konkursa pieteikumu uz strencuapvieniba@valmierasnovads.lv. Informācija pa tālruni 29420536.

Konkursa Nolikums un Pieteikuma anketa. Vairāk informācijas Valmieras novada pašvaldības mājaslapā www.valmierasnovads.lv.

Informāciju sagatavoja: Ginta Gailīte, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.