Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties diskusijā par Lugažu laukuma nosaukuma maiņu

18. augustā pulksten 19 Valkas novada iedzīvotāji tiek aicināti uz diskusiju par Lugažu laukuma nosaukuma maiņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lugažu laukums strauji mainījis savu vizuālo tēlu, tāpēc vēlamies uzklausīt iedzīvotāju viedokli par iespējamo vietas nosaukumu, ziņo Valkas novada pašvaldība.

Uz diskusiju tiek aicināts ikviens interesents, kuram ir savs variants par jauno Lugažu laukuma nosaukumu. Kā var lasīt Valkas novada sociālā tīkla “Facebook” kontā, iedzīvotājiem ir versijas, kā to varētu pārdēvēt, un internetā diskusija jau ir sākusies. Kāds ierosina saukt par Kultūras parku, cits – par Atmiņu parku vai Centrālparku. Daļa iestājas par iepriekšējā nosaukuma – Lugažu laukums – saglabāšanu, uzsverot, ka tas ir vēsturiski dots nosaukums un kāpēc kaut kas būtu jāmaina. Visiem, kuriem ir viedoklis šajā jautājumā, būtu vērtīgi piedalīties diskusijā arī klātienē.

Diskusijas dalībnieku tikšanās vieta – pie Valkas pilsētas kultūras nama.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rekonstruētais Lugažu laukums tapis par skaistu un modernu parku, kur atpūsties var jebkura vecuma iedzīvotājs un pilsētas viesis. Kā arī vienai no galvenajām ielām pilsētā, Ausekļa ielai, atjaunots asfalta segums un uzlabota infrastruktūra. Līdz ar to nu jau pavisam drīz – 24. augustā pulksten 21.30 – būs Ausekļa ielas posma un rekonstruētā parka atklāšana.

Tā sāksies ar gājienu no Smilšu un Ausekļa ielas krustojuma līdz Valkas pilsētas kultūras namam. Pēc gājiena pie Valkas pilsētas kultūras nama būs pateicību runu brīdis. Par pasākuma muzikālo gaisotni parūpēsies mūziķis Jānis Stībelis, savukārt parkā varēs baudīt gaismu vizuālos mirkļus mūzikas skaņās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.