Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties aptaujā par pieaugušo izglītību Smiltenes novadā

Pieaugušo izglītība ir neatņemama mūžizglītības sastāvdaļa, kas saistīta ar personas motivāciju atgriezties izglītības procesā, lai iegūtu jaunas vai pilnveidotu esošas zināšanas un prasmes savai konkurētspējai darba tirgū un/vai pašattīstībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tātad pieaugušo izglītības plānošana, organizēšana un pārraudzība ir viena no pašvaldību funkcijām, ko tās veic, ievērojot normatīvo aktu un plānošanas dokumentu prasības un sadarbojoties ar pašvaldībā esošajām institūcijām, organizācijām un uzņēmumiem.

Smiltenes novadā no 23. februāra pieaugušo izglītības organizēšanu un koordinēšanu ir uzsākusi Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Gunta Grigore (tel. 25441976, e-pasts: gunta.grigore@smiltenesnovads.lv ).

Lai varētu labāk izprast Smiltenes novada iedzīvotāju vēlmes un veidot mācību piedāvājumu,  ir izveidota aptaujas anketa. Aicinām aizpildīt aptaujas anketu līdz 2022.gada 13.aprīlim ŠEIT.  Aptaujas aizpildīšanas aptuvenais laiks – 3 līdz 5 minūtes!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptaujas laikā iegūtie dati tiks apkopoti un izmantoti tikai apkopotā veidā Smiltenes novada Izglītības pārvaldes darba vajadzībām un mācību piedāvājuma veidošanai!

Smiltenes novadā izglītība ir vērtība visa mūža garumā! Sadarbojoties ikkatram tiks dota iespēja attīstīties un sevi pilnveidot!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.