Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina novada iedzīvotājus palīdzēt sarūpēt senioriem Ziemassvētku paciņas

Foto: No “Twitter”

Aizvadītajā svētdienā sociālajos tīklos parādījās aicinājums, kurā Ērģemes pagasta iedzīvotāja Elīna Sula aicināja līdzcilvēkus atbalstīt viņas visai drosmīgo iniciatīvu – sarūpēt Valkas novada senioriem, sākot no 70 gadu vecuma un vecākiem, Ziemassvētku paciņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” sazinājās ar Elīnu, lai laikrakstā uzrakstītu par viņas drosmīgo rīcību. Elīna stāsta, ka šo soli viņa spērusi pēc tam, kad novada pašvaldība paziņoja, ka šajos Ziemassvētkos novada senioriem nedāvinās saldumu paciņas, jo Covid-19 dēļ nevar tās piegādāt un nodrošināt saņemšanu klātienē. Elīna uzskata, ka daudziem pensionāriem, kuri saņem niecīgas pensijas, šī paciņa bija svarīga. Daudzi seniori to uzdāvināja saviem mazbērniem un mazmazbērniem. Elīna zina stāstīt, ka ir pensionāri, kuri nevar atļauties veikalā nopirkt saldumus, tāpēc, saņemot šo paciņu, katru dienu apēda pa konfektei, lai saldumi būtu ilgākam laikam. Daudzi pensionāri ir vientuļi un viņiem nav neviena, kas šajos svētkos uzdāvinātu kādu dāvaniņu, tāpēc šī paciņa bija vienīgā, ko viņi ļoti gaidīja.  

Sarunā ar saviem vecvecākiem viņa sapratusi, ka daudzi šīs paciņas gaida, un jutās slikti, uzzinot, ka pašvaldība šogad nedāvinās pensionāriem prieku.

Elīna ar “Ziemeļlatvijas” starpniecību jau tagad saka paldies visiem, arī bistro “Jumis” un vadītājai Albīnai Kārkliņai, kas atsaukušies aicinājumam un nes konfektes, cepumus, mandarīnus svētku paciņām. Uz jautājumu, vai viņa nebaidās par to, kā varēs visiem senioriem piegādāt paciņas, viņa drosmīgi teic, ka nebaidās, jo čaklo rūķīšu komandā pieteikušies arī draugi.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka aizvadītajā gadā novada pašvaldība izdalīja vairāk nekā 1500 paciņas, kas no pašvaldības budžeta prasīja apmēram 6500 eiro.

  • Lai sazinātos par paciņu piegādi ar Elīnu Sulu, zvanīt uz mobilo tālruni 27838913.
  • Saldumus, piparkūkas un citus našķus var nest uz bistro “Jumis” Valkā līdz piektdienai, 17. decembrim, darba dienās no pulksten 7.30 līdz 16, sestdien no pulksten 8 līdz 14, sakot atslēgas vārdus: “Nodot Līgai Ziemassvētku paciņām.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.