Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina Latvijas–Krievijas robežu šķērsot caur Grebņevas MKP

Foto: interum.lv

Valsts ieņēmumu dienests (VID) informē, ka šonedēļ ir palielinājusies transportlīdzekļu rinda pirms Terehovas muitas kontroles punkta, tādēļ, lai samazinātu gaidīšanas laiku, aicinām kravu pārvadātājus robežu šķērsot caur Grebņevas muitas kontroles punktu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā VID ir informējis iepriekš, rekonstrukcijas darbu laikā kravu pārvadātājiem jārēķinās ar robežšķērsošanas vietas caurlaides spējas samazināšanos un ilgāku Latvijas– Krievijas robežas šķērsošanas laiku caur Terehovas MKP. Lai rindā nebūtu jāpavada daudzas stundas, aicinām kravu pārvadātājus izmantot iespēju Latvijas–Krievijas robežu šķērsot caur Grebņevas MKP.

Nedēļas laikā ir būtiski palielinājusies transportlīdzekļu rinda līdz valsts robežai pirms iebraukšanas Terehovas MKP: 8.oktobrī rītā rindu veidoja 240 kravas automašīnas, bet turpmākajās dienās rinda strauji pieauga, pārsniedzot 400. Vakar transportlīdzekļu rinda izbraukšanai uz Krieviju nedaudz saruka, bet šorīt rindā atkal gaidīja 400 kravu pārvadātāji.

Turpretī pie Grebņevas MKP vakar rindas nebija, bet šorīt rindu veidoja vien 30 transportlīdzekļi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ik dienu robežu faktiski šķērsojošo transportlīdzekļu skaits nav samazinājies, taču ievērojami ir palielinājies pārvadātāju skaits, kuri izvēlas šķērsot Latvijas–Krievijas robežu caur Terehovas MKP.

Atgādinām, ka informāciju par automašīnu rindām un aptuveno gaidīšanas laiku var uzzināt VID tīmekļvietnē, kur dati tiek aktualizēti divas reizes dienā. Informācija par automašīnu rindām līdz valsts robežai ir pieejama arī Valsts robežsardzes tīmekļvietnē.

Informāciju sagatavoja: VID Sabiedrisko attiecību daļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.