Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izvirzīt Gada balvai sportā

FOTO: NO FACEBOOK

Smiltenes novada Sporta pārvalde aicina ikvienu sporta organizāciju un iedzīvotāju līdz 12. janvārim pieteikt pretendentus Smiltenes novada Gada balvai sportā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kritēriji ir: dalība olimpiskajās spēlēs, izcīnīta 1.–18. vieta pasaules līmeņa sacensībās, 1.–12. vieta Eiropas līmeņa sacensībās, 1.–3. vieta Baltijas līmeņa sacensībās vai Latvijas čempionātā, gada balva sportā pasākumam, kas norisinājies Smiltenes novadā, gada balva par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā.

Smiltenes novada “Gada balva sportā” ir ilggadējs pasākums. Šoreiz atšķirībā no pēdējiem gadiem netiks noteikti galveno balvu ieguvēji tādās nominācijās kā “Gada sportists”, “Gada sportiste” un tamlīdzīgi, bet visi sportisti, kuri būs izpildījuši noteiktus kritērijus, tiks apbalvoti ar piemiņas balvu. Pasākumā tiks apbalvots arī “Gada pasākums sportā”, “Gada veterānu sportists” un tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu sportā, informē Smiltenes novada Sporta pārvaldes vadītājs Matīss Mežulis.

Pieteikumi jāiesniedz Smiltenes novada pašvaldībā Smiltenē, Dārza ielā 3, vai jānosūta elektroniski uz e-pastu sporta.parvalde@smiltenesnovads.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumu anketa un nolikums ir pieejami pašvaldības mājaslapā www.smiltenesnovads.lv.

Šoreiz Smiltenes novada “Gada balva sportā” notiks divās daļās. Pirmā daļa būs oficiālā apbalvojumu pasniegšanas daļa, bet otrā – saviesīgā daļa ar ierobežotu vietu skaitu pie galdiņiem un līdzi paņemtajiem cienastiem. Par līdzdalību otrajā pasākuma daļā jāpaziņo, rakstot uz e-pastu sporta.parvalde@smiltenesnovads.lv.

Pasākuma norises datums vēl tiek precizēts.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.