Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izteikt viedokli par Smiltenes novada pašvaldības darbu

Lai noskaidrotu iedzīvotāju vērtējumu par pašvaldības darbu, sekmētu sabiedrības līdzdalību Smiltenes novada attīstības programmas īstenošanā, uzlabotu sniegto pakalpojumu pieejamību un kvalitāti, aicinām novadniekus no 2023. gada 1. februāra līdz 3. martam piedalīties ikgadējā aptaujā. To aizpildot, iespējams reģistrēties balvas izlozei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptaujā iedzīvotāji aicināti izvērtēt novada tehnisko infrastruktūru (ielu un ceļu stāvoklis, atkritumu apsaimniekošana, apgaismojums u.c.), dzīves vidi (izglītība, kultūra, sports u.c.), pašvaldības darbu un sniegtos pakalpojumus, Pašvaldības policijas darbu un drošību novadā.  Tāpat aptaujā iekļauti jautājumi par iedzīvotājiem svarīgākajiem informācijas kanāliem, līdziesaistes izvērtējumu un citi.

Anketa pieejama:

  • digitālā formā ŠEIT,
  • drukātā formā novada pagastu un to apvienību pārvaldēs un bibliotēkās,
  • pašvaldības informatīvā izdevuma “Smiltenes Novada Pašvaldības Vēstis” februāra numurā.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem, atvēlēt laiku un izteikt savu viedokli, kas ir būtisks pašvaldības darba uzlabošanai. Aptauja anonīma, un iegūtie rezultāti tiks publicēti apkopotā veidā. Aizpildot anketu, iespējams reģistrēties balvas izlozei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar iepriekšējo gadu aptaujas rezultātiem var iepazīties pašvaldības tīmekļvietnē www.smiltenesnovads.lv, sadaļā Sabiedrības līdzdalība/Iedzīvotāju aptauja.

Informāciju sagatavoja: Madara Mūrniece,Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.