Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izteikt viedokli par kultūras pasākumu piedāvājumu

www.pexels.com

Lai noskaidrotu Valkas novada iedzīvotāju un viesu viedokli par kultūras pasākumu piedāvājumu pilsētas kultūras namā, Kārķu un Vijciema pagastu tautas namos, Turnas un Mierkalna tautas namos, saieta namā “Lugažu muiža”, novada Centrālajā bibliotēkā, Valkas mākslas skolā un J. Cimzes Valkas mūzikas skolā, kā arī novadpētniecības muzejā, līdz 5. februārim iespējams interneta vidē piedalīties anonīmā aptaujā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aptaujas anketa publiski pieejama Valkas novada pašvaldības “Facebook” kontā un novada pašvaldības oficiālajā mājaslapā www.valka.lv. Diemžēl aptaujas rīkotāji nav padomājuši par tiem kultūras pasākumu apmeklētājiem, galvenokārt – pensionāriem, kuri ikdienā nelieto sociālos tīklus vai internetu.

“Diemžēl papīra formātā šī anketa nav pieejama. Viens no anketas jautājumiem ir norādīt savu vecumu. Ir arī grupa – 61 gads un vecāki. Meita man pastāstīja par šo anketu, jo zina, ka labprāt apmeklēju koncertus, teātra izrādes un izstādes. Saprotu, ka mūsdienās aktuāli ir visu digitalizēt, tāpēc par senioriem neviens daudz galvu nelauza. Šis ir viens no piemēriem. Kāpēc pašvaldība nevēlas uzklausīt visas iedzīvotāju grupas, nav saprotams. Pensionāri taču arī labprāt apmeklē dažādus pasākumus. Labprāt aizdotos kaut vai uz bibliotēku, lai kopējās lietas labā aizpildītu šo anketu,” pārdomās dalās valcēniete Skaidrīte.

Sociālajos tīklos viens no ieteikumiem ir par diskotēku organizēšanu jauniešiem sestdienu vakaros pilsētas kultūras namā. Savukārt Sēļu pagasta iedzīvotāja interesējas par kultūras pasākumu piedāvājumu Valkas pagasta Sēļu ciemā. Anketas aizpildītājiem ir dota iespēja arī sniegt savus ieteikumus un komentēt esošo un vēlamo situāciju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.