Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izpētīt pašvaldības dokumentu projektus


Foto: Līga Orleana

Vēl līdz 17. aprīlim iedzīvotāji var iesniegt savus priekšlikumus par diviem Smiltenes novada pašvaldības saistošo noteikumu projektiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tie ir: “Kārtība, kādā Smiltenes novada pašvaldība sniedz palīdzību dzīvojamo telpu jautājumu risināšanā” un “Par teritorijas kopšanu, būvju uzturēšanu un pašvaldības apstādījumu aizsardzību Smiltenes novadā”.

Šo noteikumu projektus var izlasīt Smiltenes novada pašvaldības interneta vietnē www.smiltenesnovads.lv sadaļā “Tiesību aktu projekti”.

Saistošie noteikumi par palīdzību dzīvojamo telpu jautājumu risināšanā nosaka kārtību, kādā Smiltenes novada pašvaldība iedzīvotājiem izīrē pašvaldībai piederošās vai tās nomātās dzīvojamās telpas un sociālos dzīvokļus, kā nodrošina ar pagaidu dzīvojamo telpu un kā veic īrētās pašvaldības dzīvojamās telpas apmaiņu pret citu īrējamu pašvaldības dzīvojamo telpu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saistošie noteikumi “Par teritorijas kopšanu, būvju uzturēšanu un pašvaldības apstādījumu aizsardzību Smiltenes novadā” nosaka kārtību, kādā tiek uzturēta sanitārā tīrība un veikti teritorijas sakopšanas darbi nekustamā īpašuma teritorijā, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju un nedzīvojamo namu publiskajās un privātajās teritorijās. Tāpat tie nosaka, kā tiek veikta īpašumam piegulošās, publiskā lietošanā esošās teritorijas kopšana Smiltenes novada administratīvajā teritorijā un citu rīcību, kā arī paredz administratīvo atbildību par šo noteikumu neievērošanu.

Iedzīvotāji savu viedokli par saistošo noteikumu projektiem aicināti sūtīt uz e-pastu: pasts@smiltenesnovads.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.