Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina ikvienu doties “Vakara pastaigā sveču gaismā Raunā”

5.februārī aicinām ikvienu doties “Vakara pastaigā sveču gaismā Raunā”. Sveču taka mirdzēs no plkst.18.00 līdz plkst. 21.00 un kopējais maršruta garums būs apmēram 3 km.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām automašīnas novietot kādā no Raunas centra stāvlaukumiem un sekot norādes zīmēm. Vēl neredzētās krāsās iemirdzēsies viens no Raunas romantiskākajiem un mazāk pazīstamajiem apskates objektiem – Mīlestības priedes. Tālāk pastaiga vedīs gar meža malu pa izgaismotu taku no Jaunatnes ielas līdz pat Valmieras ielai. Sveču liesmu izgaismoto pastaigas maršrutu papildinās videoprojekcijas un gaismas instalācijas. Ikvienam takas apmeklētājam būs iespēja sasildīties, nobaudot siltus dzērienus un iestiprināties ar uzkodām. Takas nobeigumā ikvienu interesentu sagaidīs pārsteigums no “Baižkalna staļļiem”. Dodoties pa Valmieras ielu būs iespējams nokļūt atpakaļ Raunas centrā.

Informējam, ka taka būs grūti izejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā arī apmeklētājiem ar bērnu ratiņiem.

Dodoties piedzīvojumā, noteikti līdzi paņem kabatas lukturīti!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 Pastaigas laikā nepieciešams ievērot vienvirziena kustību!

Aicinām ievērot epidemioloģiskos drošības noteikumus, pastaigā doties atbildīgi, nedrūzmējoties un ievērojot distanci no citiem klātesošajiem, kā arī aicinām lietot mutes un deguna aizsegus!

Informāciju sagatavoja: Kintija Krumholce, Raunas TIC speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.