Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina iesniegt ierosinājumus apbalvošanai ar Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstiem

Valkas novada pašvaldība aicina juridiskas personas, valsts un pašvaldības iestādes, sabiedriskas organizācijas un to apvienības, kā arī fiziskas personas iesniegt ierosinājumus apbalvošanai ar Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstiem. Tie tiks pasniegti 19. novembrī – LR proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā Valkas pilsētas kultūras namā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Valkas novada domes 2010.gada 30.septembrī pieņemto nolikumu Nr.16 “Par Valkas novada domes apbalvojumiem”, Atzinības rakstus var piešķirt gan fiziskām, gan juridiskām personām par nozīmīgiem sasniegumiem tautsaimniecības, izglītības, veselības aprūpes, kultūras, sporta, nevalstisko organizāciju un pašvaldības darba jomās, kā arī par ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā. 

Ierosinājumā par izvirzīto kandidātu sniedzamas šādas ziņas:

  • par fizisko personu – vārds, uzvārds, dzīves un darba vieta vai nodarbošanās;
  • par juridisko personu – pilns kolektīva nosaukums un vadītājs, adrese;
  • raksturojums vai dzīves apraksts par apbalvojamo un viņa nopelniem Valkas novadā vai sadarbībā ar Valkas novadu;
  • motivācija apbalvojuma piešķiršanai. 

Ierosinājumu paraksta juridiskas personas paraksta tiesīga persona, norādot organizācijas nosaukumu, adresi un tālruņa numuru. Ja ierosinājumu iesniedz fiziska persona, tad nepieciešams norādīt savu vārdu, uzvārdu, nodarbošanos un adresi. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Motivētos iesniegumus apbalvojumu piešķiršanai var iesniegt Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja sekretariātā Beverīnas ielā 3, Valkā vai arī sūtot pa elektronisko pastu uz adresi novads@valka.lv līdz 20. oktobrim. 

Atgādinām, ka Valkas novada pašvaldības Atzinības rakstam nevar tikt nominēta persona, kas šo apbalvojumu jau ieguvusi iepriekš. 

Iepriekšējo gadu domes atzinību ieguvējus un goda pilsoņus iespējams redzēt Valkas novada oficiālajā tīmekļvietnē www.valka.lv sadaļas “Pašvaldība” apakšsadaļā “Novada atzinības raksti“.

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.