Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina iesaistīties sveču liešanas akcijā

www.pexels.com

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas direktores vietniece Anda Kušķe aicina ne tikai skolēnus un viņu vecākus, bet arī valcēniešus atbalstīt ģimnāzijas vecāku padomes rīkoto akciju “Vairo gaismu un siltumu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas laikā – līdz 2023. gada 12. janvārim – iedzīvotāji aicināti uz skolu atnest nepieciešamos materiālus – sveču pārpalikumus, parafīnu un vasku, tīras, neliela izmēra metāla bundžas un gofrēto kartonu (brūnās kartona kastes). A. Kušķe stāsta, ka no sanestajiem materiāliem 18. janvārī ģimnāzijas ēkā Raiņa ielā tiks gatavotas sveces. Tās plānots nogādāt Ukrainas iedzīvotājiem, kuri palikuši bez elektrības, kā arī Ukrainas aizstāvjiem ierakumos.

Akcijas atbalstītāji materiālus aicināti nogādāt pie ģimnāzijas dežurantiem abās skolas ēkās no pulksten 8 līdz 15.30. Gadījumā, ja kādam nav iespējas pašam nogādāt nepieciešamos materiālus, var sazināties ar A. Kušķi, zvanot uz mobilo tālruni 28300964, vai Baibu Smani, zvanot uz tālruni 28668538.

A. Kušķe stāsta, ka pirmie materiāli sveču gatavošanai jau ir atgādāti. Visvairāk ir nepieciešami tieši sveču atlikumi, parafīns un vasks, jo tas ir vajadzīgs lielā daudzumā. Kāda mamma, kura strādā tirdzniecībā, apsolījusi sarūpēt nepieciešamās kartona kastes. A. Kušķe cer, ka ar cilvēku atbalstu izdosies īstenot šo ieceri Ukrainas atbalstam kara apstākļos. A. Kušķe atklāj, ka šīs ieceres autore ir skolotāja Sarmīte Brice, bet, zinot, cik daudz darba ir skolotājiem gada beigās, to uzņēmās īstenot vecāku padome.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.