Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina doties pārgājienā pa Raunas pagasta ārēm

Attēlam ir ilustratīva nozīme. Foto: pixabay.com

Projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi Raunas un Drustu pagastos” Nr. 9.2.4.2/16/I/043 ietvaros, sadarbībā ar “Reāls piedzīvojums” aicina 19.jūnijā  doties pārgājienā pa Raunas pagasta ārēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārgājiens ir ne vien lieliska iespēja ikvienam izkustēties svaigā gaisā, bet arī vērtīgs jaunu iespaidu un pozitīvu emociju gūšanas avots. Pārgājiena dalībnieki dosies gan pa lieliem, gan maziem un klusiem lauku un mežu ceļiem, redzēs dažādas dabas bagātības, baudīs dabas skaistumu. Pārgājiena vadītājs pastāstīs kā smelties enerģiju no meža un kādus labumus varam tur atrast.

Lai gājiens būtu patīkams, ir ļoti būtiski tam pareizi sagatavoties – izvēlēties ērtus, elpojošus un mitrum izturīgus apavus, elpojošu apģērbu bez šuvēm, vējjaku lietainam un vējainam laikam, kā arī paņemt līdz maiņas zeķes gadījumam, ja kājas paliek slapjas. Tāpat ir jāpadomā par līdzekli pret odiem un saules apdegumu.

Pārgājiena laikā būs arī neliela atpūtas pauze, tādēļ pārgājiena dalībnieki aicināti paņemt līdzi kādu uzkodu un tēju. Noteikti jāpaņem arī ūdens pudele.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

19.jūnijā pulcēšanās pie Raunas pagasta pārvaldes centrālās ieejas – Raunā, Vidzemes ielā 2. Pārgājiena sākums plkst. 10.00.

Ejot dabā, būsim atbildīgi – neatstāsim aiz sevis atkritumus.

Informācijas avots: smiltenesnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.