Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina balsot par labāko un atsaucīgāko pastnieku vai pasta nodaļas operatoru

Vēl līdz 31. janvārim var nobalsot par labāko pasta darbinieku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

To var izdarīt, iesniedzot konkursa anketu tiešsaistē vai arī nosūtot to pa pastu ar jau apmaksātu piegādi – drukātās anketas ievietotas visos Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2022. gadam, kas bez maksas tika piegādāti lasītāju pastkastītēs pirms abonēšanas kampaņas sākuma pagājušā gada oktobrī.

Tradicionālajā konkursā “Mans pastnieks” tiks noteikts katrā Latvijas reģionā labākais 2021. gada pastnieks un pasta nodaļas operators, kuru klienti novērtēs kā uzticamāko, zinošāko un izpalīdzīgāko pasta darbinieku.

“Latvijas Pasts” konkursu “Mans pastnieks” rīko jau vienpadsmito gadu, lai dotu iespēju pateikt paldies tiem pastniekiem un pasta nodaļu operatoriem, kuri pilda savus darba pienākumus ar lielu atbildību, rūpību un sirsnību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Īpaši Covid-19 apstākļos pasta darbinieki ir smagi strādājuši, lai sniegtu visus nepieciešamos pakalpojumus, kopš pandēmijas sākuma uzņēmumam ne dienu nepārtraucot darbību. “Latvijas Pasta” darbinieki visu šo laiku nodrošināja un turpina nodrošināt gan sūtījumu piegādes, gan klientu apkalpošanu visā Latvijas teritorijā.

Visvairāk pastniekus novērtē seniori tieši lauku reģionos, jo pastnieks bieži ir vienīgā saikne ar ārpasauli.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.