Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina atbalstīt Ukrainas spēkratu konvoja apzīmēšanas iniciatīvu

Grafiti mākslinieks Viesturs Holenders kopš maija savu laiku velta Ukrainas spēkratu apzīmēšanai kamuflāžā. Sadarbībā ar Reini Pozņaku un #twitterkonvojs ir nokrāsoti 22 spēkrati, kuru potenciāls ir izglābt līdz pat 1900 dzīvībām. Protams, šis skaitlis ir relatīvs, jo kara lauks ir neparedzams.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mēneša laikā komanda var nookrāsot 8 spēkratus, kas izmaksā aptuveni 2500 eiro. Oktobrī krāsošanu nācās pārtraukt, nepietiekamā finansējuma dēļ, taču saņemot atkārtotas ziņas no Ukrainas, mākslinieks ir apņēmības pilns turpināt šo vērtīgo darbu.

“Šobrīd uz Ukrainu esam nosūtījuši vairāk nekā 900 auto un lielākā daļa no tām dodas uz frontes pirmajām līnijām, darot tur svarīgu darbu. Parasti šie auto nedzīvo sevišķi ilgi, taču Viestura krāsotie auto spēj nodzīvot ilgāk un izdarīt vairāk, tādēļ tas ir ļoti svarīgi un vērtīgi, “ kopīgi izveidotajā video saka Reinis Pozņaks.

“Es uzskatu, ka Ukraina šobrīd sargā arī mani un manu ģimeni, tādēļ, ja es ar savu darbu un to, ko protu vislabāk, varu viņiem palīdzēt, esmu apņēmības pilns to darīt. Šie auto glābj dzīvības un mēs saņemam ziņas pat no pašiem atbrīvotājiem ar lūgumu pēc spēkratiem ar kamuflāžas krāsojumu,“piebilst mākslinieks Viesturs Holenders.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd komanda ir sadarbības partneru, atbalstītāju un ziedotāju meklējumos, tādēļ būsim pateicīgi par jebkuru iespēju par šo runāt pēc iespējas plašāk.

Informatīvs video ŠEIT

Ziedojumiem:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība PriekamPrieks Reģ. Nr.: 40008304037
Banka: SEB Banka
Konts: LV45UNLA0055002137654
“Ziedojums Ukrainas konvojam”

Vai HolisArts mājas lapā ŠEIT

Vairāk informācijas “Facebook” un “Instagram”.

Informāciju sagatavoja: Sondra Zaļupe, “HolisArts”, biedrība “PriekamPrieks”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.