Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Aicina apbalvojumam pieteikt kultūrizglītības nozarē talantīgos bērnus, jauniešus un skolotājus

Foto: vidzeme.lv

Kultūras ministrija aicina pieteikt apbalvojumam bērnus un jauniešus  vecumā no 10 līdz 25 gadiem, kuri 2021. gadā guvuši nozīmīgus panākumus starptautiskos konkursos, skatēs un izstādēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar augstāko apbalvojumu kultūrizglītības nozarē – Kultūras ministrijas apbalvojumu tiek novērtēti Latvijas bērnu un jauniešu sasniegumi starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs iepriekšējā kalendārajā gadā mākslas un dizaina, mūzikas un dejas nozarēs. Apbalvojuma pretendenti ir arī pedagogi un koncertmeistari, kuri gatavojuši bērnus un jauniešus starptautiskajiem konkursiem, izstādēm un skatēm, kurās iegūtas godalgotas vietas.

Kultūras ministrijas apbalvojums tiek piešķirts ik gadu kopš 1998. gada. Balvas piešķiršanas norisi nodrošina Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC). Pērn par panākumiem 2020. gadā apbalvojumu saņēma 43 audzēkņi, kā arī viņu pedagogi un koncertmeistari.

Pieteikumu pieņemšana līdz 2022. gada 4.martam.Pieteikumijāiesniedz Latvijas Nacionālajā kultūras centrā, Pils laukumā 4, Rīgā, LV-1050, klātienē, pa pastu vai elektroniski parakstīti uz LNKC elektroniskā pasta adresi lnkc@lnkc.gov.lv (ar norādi Kultūras ministrijas Balvas konkursam). Informācija par pieteikumu iesniegšanu pieejama KM tīmekļvietnē www.km.gov.lv un LNKC tīmekļvietnē www.lnkc.gov.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apbalvojuma pasniegšanas pasākums un laureātu izziņošana  plānota 2022. gada maijā reizē ar LNKC iedibinātās Cimzes balvas pasniegšanu izcilākajiem kultūrizglītības pedagogiem. Reaģējot uz mainīgo epidemioloģisko situāciju valstī, pasākuma norises datums un formāts var tikt mainīts.

Informāciju sagatavoja: Linda Ertmane, Latvijas Nacionālais kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.