Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Administratīvi juridiskajai nodaļai – jauna vadītāja

Valkas novada pašvaldības Administratīvi juridiskās nodaļas vadītājas amata pienākumus no 3. janvāra veic Ieva Bērziņa. Foto: No personīgā arhīva

Vakar Valkas novada pašvaldībā iekšējās rotācijas rezultātā mainījās Administratīvi juridiskās nodaļas vadība. Līdzšinējā vadītāja Aleksandra Golubova vietā šo pašvaldības darbā stratēģiski svarīgo nodaļu vadīs Ieva Bērziņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības vadītājs Vents Armands Krauklis skaidro, ka vadības maiņa notika, abām pusēm piekrītot. Turpmāk A. Golubovs šajā nodaļā veiks jurista amata pienākumus. Pašvaldības priekšsēdētājs atklāj, ka ir plānota vairāku nodaļu reorganizācija, bet šie administrācijas priekšlikumi deputātiem vēl jāizskata gaidāmajās komiteju sēdēs, bet gala lēmums būs jāpieņem kādā no tuvākajām novada domes sēdēm. V. A. Krauklis publiski vēl izvairījās nosaukt tās nodaļas, kuras gaida pārmaiņas. No neoficiāla ziņu avota “Ziemeļlatvijai” izdevās uzzināt, ka, iespējams, vienas no tām varētu būt Attīstības un plānošanas nodaļa (vadītāja Gunta Smane) un Komunālās saimniecības nodaļa (vadītājs Dainis Lapiņš). Vai tas tā notiks, būs zināms, ātrākais, janvāra beigās, vēlākais, februāra beigās.  

“Faktiski pie šī jautājuma strādājam jau kopš aizvadītā gada oktobra. Ja darbs ritēs raiti, tad  šo jautājumu par nodaļu reorganizāciju deputāti varētu izskatīt sēdē, kurā apstiprinās novada pašvaldības 2022. gada budžetu,” skaidro V. A. Krauklis. Viņš piebilst, ka faktiski katru gadu administrācija strādājusi pie jautājuma, kā labāk un efektīvāk organizēt nodaļu darbu. Nenoliedzami, tas viss saistās arī ar nodaļas vadību un atalgojuma jautājumiem.

“Ziemeļlatvija” sazinājās ar jauno Administratīvi juridiskās nodaļas vadītāju I. Bērziņu. Viņa apstiprināja, ka nodaļā ir notikusi darbinieku rotācija, kā rezultātā viņa ir vadītāja. I. Bērziņa Valkas novada pašvaldībā par juristi sāka strādāt 2020. gada 6. septembrī. Pirms tam no 2019. gada 14. oktobra viņa strādāja par juristi Smiltenes novada domē. Taču vēl pirms tam ‒ par tiesneša palīdzi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I. Bērziņa Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu tiesību zinātnē, savukārt maģistra grāds tiesību zinātnē iegūts Stradiņa universitātē. Pašlaik I. Bērziņa Stradiņa universitātē studē doktorantūrā valsts piešķirtā budžeta vietā.

“Tagad vēl notiek studiju process, bet drīzumā būs jāiesaistās universitātes akadēmiskajā darbā,” atklāj pašvaldības darbiniece.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.