Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Abonējot laikrakstu mammai, sev dāvanā saņem žurnāla abonementu

FOTO: www.pexels.com

Nupat noritējusi akcija – uzdāvini kādam laikraksta “Ziemeļlatvija” abonementu uz trīs vai vairāk mēnešiem un pats dāvinātājs saņems izvēlētā žurnāla (“Una”, “Mūsmājas” vai “Veselība”) abonementu trīs mēnešiem. Viena no laimīgajām, kas piedalījās akcijā, ir Kristīne Sarķe no Valkas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa stāsta, ka laikrakstu regulāri abonē savai mammai, kura ir bijusī valcēniete, bet jau vairākus gadus dzīvo Strenčos. “Laikrakstu šajā reizē abonēju mammai kā dāvanu Ziemassvētkos. Izvēlējos abonementu uz trīs mēnešiem un biju pārsteigta, ka var dabūt dāvanā žurnālu, domāju, ka to var dabūt tikai tie, kas abonē izdevumu ilgākam laika periodam. Protams, biju priecīga par šādu dāvanu. Jo reti dzīvē var dabūt kaut ko tāpat par velti – dāvanā. No piedāvātajiem variantiem izvēlējos žurnālu “Mūsmājas”. Arī šo abonementu noformēju uz mammas adresi, jo viņa ir uzcītīga lasītāja, interesējas par dažādiem tematiem. Arī šis žurnāls noteikti viņai kalpos par iedvesmas avotu, kā padarīt savu māju un ikdienišķo vidi arvien omulīgāku un mājīgāku,” pauž Kristīne.

Viņa atklāj, ka tā jau ir tradīcija – vietējam laikrakstam ir jābūt pie rokas. “Mammai gribas zināt, kas notiek dzimtajā pusē, jo Strenči tagad ir Valmieras novadā, tāpēc tur pārsvarā cilvēki, kas pieminēti presē, ir viņai sveši. Ar “Ziemeļlatviju” ir citādāk – tiklīdz ir ziņas no Valkas novada, tā vārdi, uzvārdi ataust atmiņā un ir interesanti sekot līdzi šeit notiekošajam. Nereti to, kas izlasīts avīzē, pārrunājam ar mammu pa telefonu vai tajās reizēs, kad tiekamies klātienē. Manuprāt, laikraksts kaut kādā ziņā veido tādu kā piederības sajūtu vietai, kur viņa aizvadījusi mūža lielāko daļu,” atklāj Kristīne un pastāsta, ka pašai gan neviens periodiskais izdevums nav abonēts, jo ar jaunākās preses izdevumiem un žurnāliem viņai ir iespēja iepazīties savā darbavietā. “Ikdienā strādāju veikalā. Tur mums ir vesels stends ar preses izdevumiem. Nav jau nekāds noslēpums, ja ir kāds brīvāks brīdis brokastu vai pusdienu laikā darbā, tad mums ir iespēja pārlapot avīzes, žurnālus. Ja kas iekrīt acīs, tad gan rakstu izlasu kārtīgi. Nav jau nekāds noslēpums, ka tagad viss labi maksā – kā pārtika un primārās nepieciešamības preces, tā preses izdevumi un viss pārējais,” nosaka valcēniete.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.