Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

19.oktobrī norisināsies NVA un EURES vebinārs remigrācijas atbalstam

Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2023. gada 19. oktobrī plkst. 16.00 pēc Latvijas laika videokonferenču platformā Zoom norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) darba mobilitātes konsultantu vebinārs remigrācijas atbalstam “Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?”,lai Latvijas valsts piederīgajiem, kuri dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā, sniegtu detalizētāku informāciju par nodarbinātības iespējām Latvijā, izskaidrotu, kādas formalitātes jākārto pirms izbraukšanas ārvalstī un atgriežoties Latvijā, kādu atbalstu piedāvā NVA un EURES.

Dalībai 19. oktobra vebinārā “Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?” jāreģistrējas elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu šeit: https://forms.gle/rgLhMqCxfi7U1kA99.

Pievienoties Zoom platformai vebināra norises dienā Jūs varēsiet, uzklikšķinot uz saites, kas tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem. Lai piedalītos vebinārā, Jums būs nepieciešams vien dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Austiņas ar mikrofonu un webkamera nav obligāta. Jautājumus Jūs varēsiet uzdot Zoom platformas čatā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

NVA EURES vebināra dalībnieki varēs ne vien iegūt aktuālo informāciju par darba iespējām un dzīves apstākļiem Latvijā un uzklausīt EURES konsultantu ieteikumus, kā jārīkojas, pārceļoties, bet arī dalīties savā pieredzē, kas gūta, risinot ar pārcelšanos saistītus jautājumus.

Vebināra ilgums – 1 stunda, sākums – plkst.16.00 pēc Latvijas laika.

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja Jums ir papildu jautājumi par darba iespējām Latvijā, sociālo aizsardzību (ģimenes pabalsti, bezdarbnieka pabalsts un tā eksports u.c.) vai starpvalstu nodokļu samaksu, aicinām sazināties ar

NVA EURES konsultantiem.

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: https://www.facebook.com/eureslatvia

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.