Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Zelta gredzens – dāvana, kas noteikti paliks atmiņā

Tradicionāli zelta gredzens tiek uzskatīts par klasisku dāvanu mīļotajam cilvēkam īpašos dzīves brīžos, kas saistās ar izmaiņām attiecību statusā, piemēram, saderinoties vai laulājoties, taču nereti gredzeni tiek dāvāti arī citos gadījumos, piemēram, augstskolas izlaidumā, apaļā dzimšanas dienā, iepazīšanās gadadienā, Ziemassvētkos vai tml. Jebkurā gadījumā tā būs dāvana, kas sajūsminās un paliks prātā uz ilgu laiku.

Nododamā ziņa

Zelts simbolizē augstākās vērtības un sasniegumus, tieši tāpēc arī, piemēram, sportā vislabākajam sportistam, kurš izcīnījis 1. vietu, tiek piešķirta zelta medaļa kā augstākais apbalvojums. Tieši tāpat, arī dāvinot zelta gredzenu, ir skaidrs, ka tā nav vien ātri nopirkta dāvana. Gredzens parāda, ka dāvinātājs ir patiesi iedziļinājies, papūlējies, nav žēlojis arī naudas līdzekļus, lai iegādātos dāvanu, kas simbolizē ko īpašu. Tas ir uzmanības apliecinājums, kas nes sev līdzi dziļākas domas un emocijas.

Kā izvēlēties zelta gredzenu dāvanai?

Tā kā zelta gredzeni visbiežāk ir dāvana, kas, visticamāk, netiks nolikta kārbiņā uz plaukta, bet gan ikdienā būs saņēmēja pirkstā, ir jāpiedomā īpaši, lai izvēlētos gredzenu, ko saņēmējs novērtēs. Vispirms jāizlemj, kāda zelta gredzens būs piemērotākais – dzeltenā, baltā vai rozā. Katram no tiem ir nedaudz cita noskaņa un vizuālais risinājums. Vislabāk te pateiks priekšā dāvanas saņēmēja jau esošās rotas – ja saņēmējs ikdienā rotājas ar baltā zelta auskariem un citām rotām, visticamāk, tieši baltais zelts būs labākā izvēle, jo rotu varēs saskaņot ar jau esošajām.

Šeit raksts par zelta gredzenu pasniegšanas veidiem.

Dāvana vismīļākajiem – zelta gredzens

Jāpārdomā arī par gredzena izskatu, šeit, visticamāk, talkā var nākt gaidāmā notikuma nozīme. Jāsaprot, par godu kam tiks dāvināts gredzens un atbilstoši jādomā par dizainu. Piemēram, saderināšanās gredzeni klasiski ir ar vienu vai dažiem dārgakmeņiem, laulību – klasiski, bet, piemēram, izlaidumā saņēmēju varētu iepriecināt gredzens, kurā iegravēts kāds īpašs vārds vai skaitlis, kas palīdzēs atcerēties šo dienu. Protams, tie ir tikai virspusēji ieteikumi – katrs no jums pats vislabāk sajutīs, kāds gredzens iepriecinās saņēmēju, jo zelta gredzenus nedāvinām svešiniekiem. Tie parasti tiek tiem, kas mums ir paši tuvākie, tāpēc ar šādu dāvanu vēlamies paust savas jūtas, atbalstu utml.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.