“Velohooligans/Ķeizari-1” triumfē Alūksnē

Uzvaru “Vivus.lv” MTB maratona 2022 trešajā posmā pusmaratona distances komandu konkurencē svētdien, 22.maijā, Alūksnē izcīnīja “Velohooligans/Ķeizari-1” komanda.

Sestdien Alūksnē norisinājās “Vivus.lv” MTB maratona 2022 otrā posma sacensības, tajās pusmaratona 18 kilometru distancē devītais finišu sasniedza “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Agris Podiņš, 16.bija Rihards Rieka, 32.vietā finišēja Zigmārs Bērziņš, 76.bija Uldis Platnieks, 92.vietā ierindojās Edgars Ārgalis, 144.bija Ivars Lācis.

Otrajā posmā komandu konkurencē Valkas komanda ierindojās ceturtajā vietā.

Svētdien turpat Alūksnē norisinājās  “Vivus.lv” MTB maratona 2022 trešā posma sacīkstes, kurās pusmaratona 29 kilometru sacensībās “Velohooligans/Ķeizari-1” sportists Oskars Ārgalis finišēja otrais, Agris Podiņš arī šoreiz bija devītais, Aivis Karzons finišu sasniedza desmitais, Rihards Rieka finišēja 19.vietā, 28.vietā finišēja Zigmārs Bērziņš, Uldis Platnieks bija 68., Edgars Ārgalis finišu sasniedza 100., Ivars Lācis – 140.

Pateicoties vietai uz pjedestāla, divām vietām pirmajā desmitniekā un kopējiem komandas posmā izcīnītajiem punktiem, “Velohooligans/Ķeizari-1” trešajā posmā pusmaratona distancē ar 4458 punktiem ieņēma pirmo vietu, otrās vietas ieguvējus “Velo Express Scott” apsteidzot par 11 punktiem.

“VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” pārstāvis Māris Klieders sestdien pusmaratona distancē ieņēma 163.vietu, pusaudžu 10 kilometru distancē Eduards Pundurs finišēja 19.vietā, Mārtiņš Ice – 26.vietā.

Svētdien pusmaratona distancē Māris Klieders bija 152., Dzintars Pundurs – 182, pusaudžu sacensībās Mārtiņš Ice finišēja 20.vietā, Aduards Pundurs 25., Linda Elizabete Brilte – 31.

MTB maratona ceturtā un piektā posma sacensības notiks 9.un 10.jūlijā Talsos.