Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Velohooligans/Ķeizari-1” pāru ieskaitē sezonas kopvērtējumā – otrajā vietā

Aizvadītajā sestdienā ar septītā posma sacensībām Baldonē noslēdzās “Vivus.lv” MTB maratona 15.jubilejas sezona. Šoreiz ātrākais no  “Velohooligans/Ķeizari-1” komandas Oskars Ārgalis finišēja septītajā vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pusmaratona (25 km) distancē Riekstukalna slēpošanas trases nogāzes dalībniekiem bija jāpārvar četras reizes, aizvadot ātras un dinamiskas sacensības pa sakņainām takām un kalnu nobraucieniem.

Oskars Ārgalis bija vienīgais no valcēniešiem, kas finišēja pirmajā desmitniekā, Agris Podiņš finišu sasniedza 12.vietā, Rihards Rieka – 40., Uldis Platnieks 57.vietā, Ilgvars Šmits finišēja 67., Zigmārs Bērziņš 71. vietā, Edgars Ārgalis bija 72., Kārlis Pedraudzis ieņēma 106. vietu, Sergejs Kuncevičs finišēja 107., Alvis Podiņš 245. vietā.

Sezonas kopvērtējumā labākie no komandas ir Oskars Ārgalis, kam devītā vieta un Agris Podiņš, kas sezonu noslēdza 10.vietā.

Pāru ieskaitē Edgaram Ārgalim otrā vieta gan posmā, gan sezonas kopvērtējumā.

Komandu kopvērtējumā “Velohooligans/Ķeizari-1” sezonu pabeidza ceturtajā vietā. Pērn valkas komandai izdevās kopvērtējumā finišēt vienu pozīciju augstāk.