Valkas novada seniori uzvar badmintona sacensībās

Sestdien, 6.maijā, Cēsīs Valkas novada sporta veterāni piedalījās LSVS 60.sporta spēlēs badmintonā, komandu vērtējumā izcīnot pirmo vietu, informēja šaha kluba metodiķis un sporta speciālists Valkā Māris Koops.

Sieviešu vienspēlēs pirmā vieta 45+ vecuma grupā Anetei Zuntei, otrā vieta Tatjanai Dvornikai, dubultspēlēs sievietēm A.Zunte ar T.Dvorniku izcīnīja pirmo vietu.

Vīriešu dubultspēlēs 45+ vecuma grupā Vjačeslavs Baskovs un Aleksandrs Božeņeckis ierindojās otrajā vietā, miksētajās dubultspēlēs T.Dvornika un V.Baskovs izcīnīja otro vietu.

Dubultspēlēs sievietēm 55+ grupā pirmā vieta Tatjanai Ābelītei un Marinai Bomiņai, dubultspēlēs MIX 55+ vecuma grupā T.Ābelīte un Jānis Jaunslavietis ieņēma pirmo vietu, M.Bomiņa un Indulis Motuks – otro vietu.

Nākošās sacensības LSVS 60.sporta spēļu ieskaitē notiks 27.maijā Baložos, kur dalībnieki sacentīsies šahā.