Valkas novada seniori izcīna godalgas Līvānos

Sestdien, 29. aprīlī, Līvānos notika Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības 60. sporta spēļu “Pavasara kross”, kurā pie godalgām tika Valkas novada komandas pārstāvji.

Ainārs Mazurs K55+ vecuma grupā 5,1 kilometra distancē izcīnīja sudraba godalgu, Andris Dainis H65+ vecuma grupā 3,4 km distancē kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena, Zita Lāce 2. vietu izcīnīja D55+ grupas 2 km distancē.

K70+ grupā 2 km distancē otrais bija Andris Dainis, savukārt Vairis Krauklis izcīnīja bronzu.

D70+ grupā viena kilometra distancē otrā bija Aija Lāce, Anta Mincāne ieņēma 4. vietu.

Vēl Valkas novadu pārstāvēja Kaja Tetara, kura D50+ grupā 3,4 km distancē ieņēma 6. vietu, un Egita Stahovska, kura D40+ grupā 5,1 km distancē finišēja septītā.

Ēriks Jukāms 5,1 km nūjošanas distancē K65+ vecuma grupā ieņēma 2. vietu.

Komandu konkurencē Valkas novada komanda no 15 komandām ierindojās 5. vietā.