Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkas basketbolisti pārspēj ogrēniešus

Uzvaru “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” spēlē piektdien, 11.martā, izcīnīja “VEF basketbola akadēmija Valkā”, kas savā laukumā ar 90:74 (12:27, 22:10, 41:19, 15:18) pārspēja BK “Ogre” / BS “Ogre” vienību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā spēles ceturtdaļā valcēnieši ļāva dominēt viesiem, tomēr jau otrajā rezultāta starpību samazināja līdz -3. Trešajā ceturtdaļā laukuma saimnieki ielika pamatus uzvarai, uzvarot to ar 41:19. Lai arī pēdējā spēles nogrieznī tika zaudēts ar -3 punktiem, kopumā spēlē izcīnīta pārliecinoša uzvara ar +16 punktiem.

Valcēniešu rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Markuss Kudrjavcevs, 15 punktus guva Elvis Šukteris, 12 punkti Danielam Minajevam, 11 atlēkušās bumbas zem groziem izcīnīja Noels Enrijs Slivackis.

Pēc šās uzvaras Valkas komanda “Ramirent Nacionālās basketbola līgas” austrumu zonas turnīra tabulā ar 26 punktiem pakāpās uz piekto vietu.

Nākamās divas spēles “VEF basketbola akadēmija Valkā” aizvadīs viesos, trešdien, 16.martā, viesojoties pie OC “Limbaži”, pēc tam – sestdien, 19.martā, Rīgā tiekoties ar Latvijas Universitāte/BS “Rīga” basketbolistiem.