Valkā un Valgā aizvadīts LVM MTB piektais posms

Sestdien, 12. augustā, Valgā un Valkā norisinājās “Latvijas Valsts mežu” MTB sezonas piektais posms, kurā uzvaras savās vecuma grupās izcīnīja Rainers Zviedris un Agnis Apse.

127,7 kilometru “Toyota Gravel” distancē “M30” vecuma grupā “DAKO Ziemeļvidzemes” sportists Kirils Pogodins ieņēma piekto vietu, “M40” grupā Mārtiņš Puriņš finišēja ceturtais, Ints Lērme piektais, Jānis Rapa – sestajā vietā.

63,6 kilometru maratona “Lielbāta Tautas distancē” komandas “MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” braucējs Dāniels Apse “M16” grupā finišēja sestais, “DAKO Ziemeļvidzemes” pārstāvis Kristers Zviedris – septītais.

Rainers Zviedris no “DAKO Ziemeļvidzeme” izcīnīja pirmo vietu “M18” grupā, viņa komandas biedrs Oskars Jaunbērziņš “TM” grupā izcīnīja trešo vietu.

“TM30” vecuma grupā Valkas komandas “Velohooligans/Ķeizari-1” sportists Agris Ārgalis finišēja ceturtais, Kristaps Meija bija 24., Sergejs Kuncevičs – 39., Alvis Podiņš – 85.

“DAKO Ziemeļvidzemes” pārstāvji šajā distancē ieņēma šādas vietas: Dainis Homko – 9., Jānis Rubiks – 28., Ginters Ozols – 55.

“VeloLifestyle” sportists Gatis Luberts finišēja 31., “Smiltenes Vanagu” pārstāvis Juris Nīmants bija 51., Jānis Jansons no “Nosiltini.lv/Smiltene” – 99.

“TM40” grupā “DAKO Ziemeļvidzeme” braucējs Zigmārs Zučiks finišēja sestais, Andris Semjonovs trīspadsmitais, “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Uldis Platnieks ieņēma 37. vietu, Jānis Zālītis – 67., Kaspars Strupausis – 79. vietu.

Agnis Apse no “DAKO Ziemeļvidzemes” uzvarēja “TM50” grupā, Ainārs Apinis ieņēma devīto vietu, “Nosiltini.lv/Smiltene” braucējs Gaidis Barovskis finišēja 44.

“TM60+” grupā “Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Ivars Lācis finišēja ceturtajā vietā.

“W16” grupā “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” sportiste Linda Elizabete Brilte izcīnīja otro vietu.

28,8 kilometru pusmaratona “Mammadaba zēni un meitenes” distances “M14” grupā “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” sportists Mārtiņš Ice finišēja ceturtais, Roberts Judins bija sestais, Mārcis Meiss finišēja devītajā vietā.

“Nosiltini.lv/Smiltene” braucējs Māris Melderis “M-Veselība” grupā ieņēma 12. vietu, viņa komandas biedrene Baiba Jansone “W-Veselība” grupā bija sestā.

“Maxima bērnu braucienā” 2,6 kilometru distancē “MN10” vecuma grupā meiteņu konkurencē “Velohoolgans/Ķeizari-1” pārstāve Alise Kunceviča finišēja piektajā vietā.

Piecu posmu komandu kopvērtējumā “Toyota Gravel” distancē “DAKO Ziemeļvidzeme” ieņem pirmo vietu ar 18814 punktiem, bet “Lielbāta MTB distancē” ‒ ar 17392 punktiem.

“Velohooligans/Ķeizari-1” ar 15942 punktiem “Lielbāta MTB distancē” ieņem sesto vietu, “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” ar 4086 punktiem ir 59. vietā (piedalījušies četros posmos), “VeloLifestyle” ar 3717 – 65., “MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” ar 2447 punktiem – 83 (piedalījušies trīs posmos). “Nosiltini.lv/Smiltene” ar 1793 punktiem pēc diviem aizvadītiem posmiem ir 99. vietā.

“Mammadaba Veselības distancē” ar 2491 punktu “Nosiltini.lv/Smiltene” ieņem 13. vietu.

“Mammadaba Jaunieši” kopvērtējumā “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” ar 11633 punktiem pēc aizvadītiem četriem posmiem ieņem otro vietu, “DAKO Ziemeļ­vid­zeme” ar četros posmos izcīnītiem 3492 punktiem ieņem 10. vietu.