“Valka” revanšējas cēsniekiem

Uzvaru “Dali Dali” 3. līgas 11. kārtas spēlē svētdien, 30. jūlijā, izcīnīja “Valkas” futbolisti, kas savā laukumā ar 3:1 (1:1) pārspēja “Vidzemes FC”/Cēsu PSS komandu.

Spēles sākumā valcēnieši piedzīvoja klupienu, zaudējot vārtus spēles 20. minūtē, tomēr jau pēc četrām minūtēm Vjačeslavs Matvejevs rezultātu izlīdzināja.

Otrā puslaika sākumā valcēnieši veica trīskāršu spēlētāju maiņu un ņēma spēles grožus savās rokās.

58. minūtē valcēniešus vadībā izvirzīja Denijs Stahovskis, bet divas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām Anrijs Poga pielika spēlei treknu punktu, panākot 3:1 Valkas komandas labā.

Atgādinām, ka pirmā apļa spēlē valcēnieši viesos piekāpās cēsniekiem ar rezultātu 0:4.

Latvijas futbola čempionāta trešās līgas Ziemeļu zonas Austrumu grupas turnīra tabulā “Valka” ar 10 spēlēs izcīnītiem 19 punktiem ieņem otro vietu, par vienu punktu atpaliekot no “FC Madona”/BJSS un par trim punktiem apsteidzot “Vidzemes FC”/Cēsu PSS.

Nākamo spēli Valkas futbolisti aizvadīs 4. augustā, kad viesos tiksies ar “Sports United”/FK “Cēsis”, kuriem savā laukumā pirmajā aplī piekāpās ar 0:1.