Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valkā ir iespēja uzsākt savu interneta biznesu, izmantojot bezmaksas e-komercijas platformu

Dalder.lv ir pasaulē nepieredzēta e-komercijas platforma, kuras pamatā ir klasiski sludinājumi. Taču Dalder.lv ir kas daudz vairāk – tā darbības pamatā ir sludinājumi bez maksas. Tieši portāla funkcionalitātes iespējas un virkne mārketinga elementu, kā, piemēram, īstermiņa cenu akcijas, kuponu piedāvājumi, kolektīvās iepirkšanās risinājumi u.c. ērtības, paceļ šo sludinājumu servisu augstākā līmenī.

Portāla sīki un smalki realizējamā lokalizācija ļauj attīstīt ikvienas pilsētas, tai skaitā Valkas, elektronisko ziņojumu dēli. Dalder sludinājumiem, salīdzinot ar citiem portāliem, ir uzlabota struktūra, tāpēc pakalpojuma vai preces galvenās īpašības ir viegli saprotamas. Sludinājumu automatizētais tulkojums 3 valodās palīdzēs sasniegt ne tikai Latvijas un Valkas auditoriju, bet arī ārzemēs dzīvojošos. Piemēram, Valkas iedzīvotājiem īpaši aktuāli varētu būt iedzīvotāji Igaunijā.

Mikro mājas lapa ikvienam uzņēmumam

Portāls piedāvā izveidot savu bezmaksas mājaslapu, kas konkrētajai mērķauditorijai skaidri atspoguļos vajadzīgo piedāvājumu. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka no vakances sludinājuma potenciālais darba ņēmējs varēs apmeklēt uzņēmuma mikro mājaslapu.

Labākā filtrēšanas sistēma pasaulē

Šī jaunākās paaudzes platforma piedāvā vēl nebijušas informācijas filtrēšanas iespējas, iedalot preces vai pakalpojumus līdz visniansētākajiem raksturlielumiem. Vienlīdz svarīga inovācija ir iespēja saglabāt iepriekš izvēlētos filtrus vai iespēja pieteikties paziņojuma saņemšanai, kad portālā ir ievietota jauna informācija, kas atbilst šiem uzstādījumiem. Turpmāk aktuālie sludinājumi Valkā  ir tikai dažu klikšķu jautājums.

Tā kā e-komercijas platforma Dalder.lv piedāvā milzīgu informācijas apjomu, nepieciešams arī labākais meklēšanas instruments, kas ļauj ieekonomēt laiku. Portāla attīstītāji ir izveidojuši sistēmu, kas salīdzināma ar Google meklētāja iespējām.

Iekšējā sarakste un atsauksmes

Šā brīža izstrādes stadijā lietotājiem ir redzama otra lietotāja kontaktinformācija, kas ļauj komunicēt tieši – līdzīgi kā sociālo mediju portālos. Autorizēto lietotāju atsauksmes vienam par otru, precēm un pakalpojumiem, uzņēmumiem, arī profesijām, ir ļoti būtiskas – tās palīdz pieņemt lēmumu. Drīzumā visas atsauksmes būs iespējams ievietot tikai pēc darījuma noslēgšanās, paaugstinot atsauksmju kvalitāti un ticamību.

Tehnoloģiski attīstītākais sludinājumu serviss

E-komercijas platformas izstrādātāji neapstājas tikai pie pamatfunkciju nodrošinājuma. Pašlaik ir noslēgusies pirmā portāla testa fāze, kas ļāvusi izprast nepieciešamos uzlabojums, kā arī papildus produktu un pakalpojumu sadaļas. Pirmie rezultāti ir iepriecinoši:

  • 35 000 unikālu apmeklējumu,
  • Jau 700 reģistrētu lietotāju,
  • Jau 14 000 izvietotu sludinājumu.

Iegūstiet nebijušu pieredzi jaunajā platformā www.Dalder.lv – esiet starp pirmajiem 1000 reģistrētajiem lietotājiem un saņemiet 50 EUR dāvanā portāla mārketinga rīku iegādei, lai jūsu sludinājumi Valkas novadā visefektīvāk sasniegtu jūsu pircēju!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.