Valcēniešiem zaudējums Madonā

Zaudējumu Latvijas futbola čempionāta “Dali Dali” 3. līgas spēlē svētdien, 16. jūlijā, piedzīvoja FK “Valka”, kas viesos ar 0:3 (0:1) piekāpās FC “Madona/BJSS” vienībai.

Visu pirmo puslaiku komandas aizvadīja cīņā bez gūtajiem vārtiem, tomēr pirmā puslaika kompensācijas laikā madonieši raidīja bumbu Aleksandra Vītiņa sargātajos vārtos, pārtraukumā dodoties ar rezultātu 1:0.

Otrā puslaika sākumā komandas treneris Raivis Graņics veica trīs spēlētāju maiņas, vārtsargu ieskaitot, 69. minūtē vēl vienu maiņu, pēc kā 74. minūtē valcēnieši tika pie iespējas izlīdzināt rezultātu, tomēr Oskars Mārtiņš Ģērmanis nerealizēja piešķirto soda sitienu.

Pēc principa – negūsti vārtus tu, gūst tavs pretinieks – laukuma saimnieki 78. minūtē panāca 2:0, bet vēl pēc septiņām minūtēm pielika punktu rezultāta attīstībai, gūstot arī trešos vārtus.

Pēc šīs spēles trešās līgas Ziemeļu zonas Austrumu grupas turnīra tabulā notikusi līderu maiņa – madonieši ar astoņās spēlēs izcīnītiem 16 punktiem pakāpušies uz pirmo vietu, uz otro vietu pakāpušies “Sports United”/FK “Cēsis”, kas astoņās spēlēs tikuši pie 16 punktiem, savukārt valcēnieši ar 16 punktiem, kas iegūti deviņās spēlēs, pārvietojušies uz trešo vietu septiņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli FK “Valka” aizvadīs 30. jūlijā, kad Cēsīs tiksies ar “Vidzemes FC”/Cēsu PSS, kam pirmā apļa spēlē piekāpās ar 0:4.