Valcēniešiem zaudējums Cēsīs

Zaudējumu Latvijas futbola čempionāta “Dali Dali 3. līgas” 12. kārtas spēlē piektdien, 4. augustā, piedzīvoja “Valkas” futbolisti, kas viesos ar 0:4 (0:2) atzina komandas “Sports United”/FK “Cēsis” pārākumu.

Pirmos vārtus valcēnieši zaudēja jau pašā spēles sākumā, 8. minūtē, kad pēc cēsnieku stūra sitiena Valkas futbolisti nospēlēja pasīvi aizsardzībā, ļaujot gūt vārtus ar galvu.

Turpinājumā valcēnieši spēlēja aktīvi, kontrolēja bumbu, taču pie bīstamiem sitieniem tikt neizdevās.

Spēles 32. minūtē laukuma saimnieki izveidoja strauju pretuzbrukumu, ar ko Valkas futbolisti netika galā, nonākot zaudētājos ar 0:2.

Pēc pārtraukuma Valkas vienība spēja saņemties, demonstrēt cienījamu sniegumu, taču atbildīgākajos momentos allaž pievīla veiksme.

Tuvojoties spēles beigām, valcēnieši riskēja, lai glābtu spēli, taču risks neatmaksājās, kā rezultātā zaudēja vēl divus vārtus. Pēc kļūdas balsta zonā spēles 81. minūtē cēsnieki panāca jau 3:0, spēles pēdējā pamatlaika minūtē kļūda aizsardzībā maksā vēl vienu vārtu zaudējumu.

Atgādinām, ka pirmā apļa spēlē Valkā tika piedzīvots minimāls zaudējums ar 0:1.

Pēc 11 spēlēm FK “Valka” Latvijas futbola čempionāta trešās līgas ziemeļu zonas austrumu grupas turnīra tabulā septiņu komandu konkurencē ar 19 punktiem ieņem ceturto vietu.

Pēdējā turnīra pirmā posma spēle Valkas komandai 19. augustā pret FK “Pļaviņas DM”. Tā kā Valkas pilsētas stadionā notiek rekonstrukcijas darbi, savu mājas spēli valcēnieši aizvadīs Valmieras Olimpiskā centra stadionā. Spēles sākums pulksten 15.