Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Tēja saviļņojošiem mirkļiem – PLŪKT

Latvijas Ziemeļnieciskā daba – meži un pļavas – sniedz mums daudz nenovērtējamu bagātību. To varam baudīt arī aromātiskā tējas tasē visa gada garumā smeļoties Ziemeļu augu spēku.

Ja arī Tu vēlies izbaudīt piedzīvojumu tēju pasaulē, ieskaties zīmola PLŪKT piedāvājumā un ļaujies jauniem atklājumiem!

PLŪKT – mierpilni tējas rituāli un autentiskas dāvanas

Uzņēmums savu darbību uzsāka 2017. gadā, un šajā laikā ir ieguvis ne tikai tējas cienītāju novērtējumu, bet arī vairākus nozīmīgus starptautiskus apbalvojumus, kas atzīst PLŪKT par Ziemeļu tējas kultūras pionieri.

PLŪKT piedāvā bioloģiski sertificētas tējas. Augi tiek vākti bioloģiski sertificētās Latvijas pļavās. Uzņēmums ir vienīgais Eiropā, kurš pasniedz tēju no augu šķiedras ražotos maisiņos.

Nozīmīgi ir tas, ka PLŪKT tēju iespējams baudīt ne tikai Latvijā – tā tiek eksportēta uz 18 pasaules valstīm un nopērkama gandrīz 200 tirdzniecības vietās.

Piedāvājumā atrodamas ne tikai labi zināmas, piemēram, liepziedu un piparmētru tējas, bet arī mazāk ierastas garšas un to kombinācijas. Tā, piemēram, vakara tēja “White night” apvieno Ziemeļu savvaļas pļavu un mežu aromātiskos augus, piedāvājot bagātīgu garšu buķeti. Tējas sastāvā atradīsi jasmīnus, meža avenes, ugunspuķes, piparmētras, madaras, raspodiņus un upeņu lapas. Savukārt tēja “Blossom” ļauj izbaudīt Ziemeļu savvaļas pļavu un mežu košākos ziedus visa gada garumā. Tās sastāvā ir raudene, piparmētra, ehinaceja, kliņģerīte, rudzupuķe, ugunspuķe un vībotne.

Piedāvājumā ir arī unikālas aukstās tējas – “Nordic Morning” un “Summer Evening”. Šīs auksti brūvējamās tējas ir lielisks antioksidantu avots, kas ierastajam ūdenim piešķir papildu vērtību un garšu.

Autentisks piedzīvojums – tējas meistarklase

Vai vēlies kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem izbaudīt lielisku piedzīvojumu? Piesaki meistarklasi PLŪKT tējas namā, kas atrodas Madonas novada Praulienā. Meistarklases laikā piedzīvosi autentisku tējas rituālu, augu tēju degustāciju, kā arī saņemsi vērtīgu informāciju par augu tēju nozīmi Tavas labsajūtas veicināšanā.

Ieskaties PLŪKT mājas lapā www.plukttea.com, izvēlies jaunas tējas vai iegādājies jau iemīļotas garšas, piesakies meistarklasei vai uzzini noderīgu informāciju un gūsti iedvesmu bloga ierakstos!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.