Sportistiem panākumi MTB sacensībās Cēsīs

Aizvadītajā nedēļas nogalē Cēsīs norisinājās “Vivus.lv MTB maratona 2023” piektais un sestais posms, kuros ar panākumiem piedalījās Smiltenes un Valkas novadu sportisti.

Sestdien, 5. augustā, 30 kilometru distancē “Vīru” vecuma grupā 4. vietā ierindojās “DAKO Ziemeļvidzeme” dalībnieks Kristaps Kārkliņš, “Vīri 30” grupā otrais bija Kristers Kovgers, trešais – Reinis Korsūnovs. Vēl šajā grupā no “DAKO Ziemeļvidzeme” sestais bija Nauris Zviedris. Vecuma grupā “Vīri 40” 2. vietu ieņēma Mārtiņš Puriņš.

18 kilometru distancē “PM Dāmas” grupā 10. vieta Karīnai Harkinai, “PM Jaunieši” grupā 6. vietu ieņēma Kristers Zviedris, “PM Junioru” konkurencē uzvarēja Rainers Zviedris, “PM Kungi” grupā astotais bija Oskars Jaunbērziņš, 28. – Dainis Homko, 34. – Romans Jezovs, 36. – Andris Semjonovs, “PM Vīrieši 45” grupā piektais bija Ints Lērme.

“VeloLifestyle/Smiltenes BJSS” komandas pārstāve Linda Elizabete Brilte 18 kilometru “PM Jaunietes” grupā ieņēma 3. vietu, “PM Juniori” grupā Mārcis Klieders ieņēma 13. vietu.

Valkas komandas “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Agris Ārgalis “PM Kungi” grupā izcīnīja 3. vietu, Aivis Karzons bija septītais, Zigmārs Bērziņš ierindojās 48. vietā. “PM Vīri 60” grupā Ivars Lācis ierindojās 5. vietā. 12 kilometru distancē “Pusaudži S 12” grupā “Velolivestyle/Smiltenes BJSS” braucēja Samanta Luberte ieņēma 8. vietu, tāpat kā Mārtiņš Ice “Pusaudži V 14” grupā.

“DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Daniels Homko “Pusaudži V 12” grupā ieņēma 13. vietu, Jānis Homko – 17.

Svētdien, 6. augustā, turpat Cēsīs notika sacensību seriāla sestais posms.

52 kilometru distancē vecuma grupā “Vīri” 4. vietu ieņēma “DAKO Ziemeļvidzeme” sportists Kristaps Kārkliņš, “Vīri 30” grupā Kristers Kovgers bija ceturtais, Reinis Korsūnovs – sestais. Grupā “Vīri 40” Mārtiņš Puriņš ieņēma 2. vietu, Jānis Rapa – septīto. “VeloLifestyle” pārstāvis Gatis Luberts “Vīri 30” grupā ierindojās 33. vietā.

26 kilometru distancē “PM Dāmas” grupā 12. vietu ieņēma “DAKO Ziemeļvidzeme” braucēja Karīna Harkina. “PM Jaunieši” grupā Kristers Zviedris ieņēma 7. vietu.

Uzvaru “PM Juniori” grupā izcīnīja Rainers Zviedris, “PM Kungi” grupā sestais bija Nauris Zviedris, septītais – Oskars Jaunbērziņš, 30. vietu ieņēma Dainis Homko. “PM Vīrieši 45” grupā sestais bija Ints Lērme. “Velohooligans/Ķeizari-1” sportists Agris Ārgalis “PM Kungi” grupā finišēja piektais, Zigmārs Bērziņš – 33., “PM Vīri 60” grupā Ivars Lācis ierindojās 5. vietā.

12 kilometros “Pusaudži S 12” grupā “Velolivestyle/Smiltenes BJSS” pārstāve Samanta Luberte ieņēma 8. vietu, tāpat kā Mārtiņš Ice “Pusaudži V 14” grupā.

“Pusaudži V 12” grupā “DAKO Ziemeļvidzeme” braucējs Daniels Homko bija 10., Jānis Homko ieņēma 13. vietu.