Smiltenieši uzvar RFS dublierus

Uzvaru “Optibet” Nākotnes līgas 13. kārtas spēlē sestdien, 29. jūlijā, izcīnīja FK “Smiltene”/BJSS, kas savā laukumā ar 2:1 (2:0) pārspēja RFS-2 vienību.

Smiltenieši pārliecinoši iesāka spēli, pirmos vārtus gūstot jau 16. minūtē, kad precīzs sitiens padevās Kārlim Patrikam Lībietim.

Viesi atbildēja ar divām deltenajām kartītēm, pēc kā pirmā puslaika izskaņā, spēles 43. minūtē, Lībietis panāca jau 2:0.

Otrā puslaika sākumā, spēles 47. minūtē, viesi vienus vārtus atguva, panākot spēles galaiznākumu 2:1 smilteniešu labā.

Smiltenes futbolistiem šī bija pirmā uzvara pēc trīs neuzvarētu spēļu sērijas, kurā divreiz tika zaudēts un vienreiz nospēlēts neizšķirti.

Pēc šīs uzvaras “Smiltene”/BJSS Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ar 16 punktiem atrodas astotajā vietā.

Nākamo spēli Smiltenes futbolisti aizvadīs 5. augustā, kad savā laukumā tiksies ar JDFS “Alberts” vienību, kam sezonas pirmajā spēlē viesos piekāpās ar 1:2. Spēle Tepera stadionā sāksies pulksten 17.