Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes un Valkas velobraucējiem teicami rezultāti Smiltenes posmā

Svētdien, 16. jūlijā, Smiltenē norisinājās “Latvijas valsts mežu” MTB maratona ceturtā posma sacensības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

59,2 kilometru “Toyota Gravel” distancē “M30” vecuma grupā “DAKO Ziemeļvidzeme” braucējs Kristers Kovgers ieņēma ceturto vietu, Mārtiņš Daļeckis finišu sasniedza astotais, Kirils Pogodins finišēja 19. vietā.

“M40” grupā Mārtiņš Puriņš finišēja ceturtais, Ints Lērme ieņēma 15. vietu.

“Lielbāta MTB” 43,3 kilometru distancē Kristers Zviedris “M16” grupā bija ceturtais, kamēr Rainers Zviedris uzvarēja “M18” vecuma grupā.

“TM” grupā uzvaru izcīnīja Oskars Jaunbērziņš, “TM30” grupā Jānis Rubiks finišēja ceturtais, Dainis Homko – 12., “TM40” grupā Zigmārs Zučiks – sestais, Andris Semjonovs – 19.

“TM50” grupā uzvaru izcīnīja Agnis Apse, kamēr Ainārs Apinis finišēja 12., Armands Liepa – 42.

26,7 kilometru distancē “DAKO Ziemeļvidzeme” pārstāvis Jānis Homko “M12” grupā ieņēma astoto vietu.

“MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” braucējs Dāniels Apse 43,4 kilometros “M16” grupā izcīnīja trešo vietu, “W16” grupā “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” pārstāve Linda Elizabete Brilte ieņēma piekto vietu, “M16” grupā Mārcis Klieders bija sestais.

“Mammadaba Jaunieši” 26,7 kilometru distancē “M14” grupā Mārtiņš Ice ieņēma ceturto vietu, Roberts Judins – piekto, Mārcis Meiss finišēja septītajā vietā.

Valkas komandas “Velohooligans/Ķeizari-1” braucējs Oskars Ārgalis 43,3 kilometru distancē “TM30” vecuma grupā ierindojās devītajā vietā, Kārlis Smildziņš – 26., Kristaps Meija – 39.

“TM60+” grupā Ivars Lācis bija trešais.

“Nosiltini.lv/Smiltene” braucējs Jānis Jansons 43,3 kilometros “TM30” grupā finišēja 78. vietā, “Smiltenes pienskābnieks” braucējs Mārtiņš Ulāns “TM40” grupā finišu sasniedza 67. vietā.

Pēc četriem posmiem komandu kopvērtējumā “Toyota Gravel” distancē ar 15 120 punktiem kopvērtējuma līderi ir “DAKO Ziemeļvidzeme”, tuvākos sekotājus apsteidzot par 115 punktiem.

“DAKO Ziemeļvidzeme” ir arī “Lielbāta MTB” distances kopvērtējuma līderi, kur viņiem ir 13 890 punkti, “Velohooligans/Ķeizari-1” ar 12 752 punktiem atrodas sestajā vietā, “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” ar 3313 punktiem ieņem 62. vietu, “VeloLifestyle” ar 2930 punktiem – 68., “MSĢ/VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” ar 1621 punktu – 97.

“Mammadaba Jaunieši” distancē “DAKO Ziemeļvidzeme” ar 2720 punktiem kopvērtējumā ir devītajā vietā.