Smiltenes un Valkas futbolisti dala punktus

Ar neizšķirtu piektdien, 24.septembrī, noslēgusies Latvijas futbola čempionāta trešās līgas ziemeļu zonas spēle starp FK “Smiltene/BJSS-2” un FK “Valka” komandām – 3:3 (2:2).

Pirmie vārtus guva smiltenieši, kad 19.minūtē precīzs bija Gustavs Gaismiņš, tomēr pēc 10 minūtēm ar izcilu tālsitienu no 25 metriem rezultātu izlīdzināja Roberts Teters.

Pēc piecām minūtēm mājinieki atkal izvirzījās vadībā, vārtus gūstot Edgaram Jansonam, taču pārsvaru smiltenieši saglabāja divas minūtes, jo jau 36.minūtē Tomass Kristers Burkevics panāca 2:2.

Spēles 62.minūtē smiltenieši savā soda laukumā pārkāpa noteikumus, par ko par labu Valkas futbolistiem tika piešķirts 11 metru soda sitiens, ko izpildīt devās komandas spēlējošais treneris Raivis Graņics. Soda sitiens tika atvairīts, tomēr pirmais pie atsistās bumbas bija pats Graņics – 3:2 valcēniešu labā.

Uzvaru Valkas futbolistiem noturēt neizdevās – spēles 82.minūtē rezultātu izlīdzināja Madis Oskars Miķelsons.

Pēc šā neizšķirta komandas turnīra tabulā atrodas blakus – Smiltene ar deviņās spēlēs izcīnītiem 10 punktiem ir ceturtajā vietā, kamēr Valka ar 10 spēlēs izcīnītiem deviņiem punktiem  – piektajā astoņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli FK “Smiltene/BJSS-2” aizvadīs piektdien, 1.oktobrī, savā laukumā tiekoties ar FK “Cēsis” futbolistiem, valcēnieši 3.oktobrī Valkā uzņems līgas līderus FK “Ķekava”/FK “Auda” vienību.