Smiltenes novada orientieristiem otrā vieta LSVS spēlēs

Publicitātes foto.

7.maijā Priekuļos, slēpošanas un biatlona centrā “Cēsis”, pulcējās  151 orientierists no 17 Latvijas pašvaldībām, lai piedalītos Latvijas sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) 60.sporta spēļu Orientēšanās apvidū sacensībās.

Atšķirībā no citām orientēšanās sacensībām, šajās dalībnieki pārstāvēja nevis savus klubus, bet gan pašvaldības, novadus un pilsētas.  Sīvā konkurencē, visu izšķīra ne tikai komandas punktu kopsumma, bet arī ieņemto vietu grupās attiecība.

Novadu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Cēsu novada komanda (88 punkti), otrā vietā – Smiltenes novada komanda (88 punkti), trešajā vietā – Līvānu novada komanda (84 punkti).

Sacensības sadarbībā ar LSVS un Cēsu novada pašvaldību organizēja Orientēšanās sporta klubs “Meridiāns”. Sacensību distances, ko dalībnieki atzina par gana tehniskām un interesantām, plānoja Juris Knēts.  Paldies visiem kas atsaucās pārstāvēt Smiltenes novadu!

Smiltenes novada komandas sportistu rezultāti:

1.vietas izcīnīja: Toms Veits (M45 vecuma grupa), Pēteris Kokarēvičs (M60), Jānis Biezais (M70), Ieva Godina (W45);
2.vietas izcīnīja: Raivis Kalniņš (M35 (individuāli)), Māris Vabulnieks (M50), Dace Ikšele (M55);
3.vietas izcīnīja: Mārtiņš Godiņš (M45);
4.vietas izcīnīja: Guntis Zīvers (M50), Jānis Nulle (M55), Andra Veita (W65 (individuāli));
5.vietu izcīnīja: Gunta Dudele (M55);
6.vietu izcīnīja: Māris Lapiņš (M70 (individuāli));
7. vietu izcīnīja: Juris Rudītis (M55 (individuāli);
9.vietu izcīnīja: Ansis Rudzītis  (M60 (individuāli)).