Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada novusistiem rosīgs jūnijs

Jūnija mēnesis sacensībām bagāts bijis Smiltenes novada novusa kluba “Vidzemnieki” pārstāvjiem, kas piedalījušies Pasaules kausa izcīņas otrā posma sacensībās Valmierā, kā arī tikuši pie godalgas sacensībās Pociemā, informē novusa kluba “Vidzemnieki” pārstāvis Mārtiņš Kalns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

18.jūnijā Valmierā notika FINSO Pasaules kausa izcīņas otrā posma individuālās sacensības, kurās no Smiltenes novada novusa kluba “Vidzemnieki” startēja trīs sportisti – Lauris Petrovs, Jānis Āre un Mārtiņš Kalns.

Vīru konkurencē sacensībās startēja 146 sportisti, dāmu konkurencē – 38 sportistes no Latvijas, Igaunijas, Vācijas un ASV. Sacensības notika pēc Šveices sistēmas – 11 kārtās, sešos setos, par uzvaru piešķirot 1 punktu, par neizšķirtu 0,5 punktus.

Lauris Petrovs izcīnīja 5 punktus un 83.vietu, Mārtiņš Kalns izcīnīja 4 punktus un 125.vietu, Jānis Āre ar 4 punktiem ierindojās 128.vietā.

19.jūnijā turpat Valmierā notika FINSO Pasaules kausa izcīņas otrā posma dubultspēļu sacensības, kurās startēja 27 pāri ar ierobežotām iespējām, 48 vīru pāri un 29 jauktie pāri, kopumā piedaloties 206 dalībniekiem.

No Smiltenes novada komandas NK “Vidzemnieki” vīru pāru konkurencē startēja divi dueti – Lauris Petrovs pārī ar Mārtiņu Kalnu izcīnīja 4 punktus un 12. vietu, Jānis Āre pārī ar Raivo Vīksnu izcīnīja 3,5 punktus un 28.vietu.

25.jūnijā Limbažu novada Pociemā notika “Līgo kausa” izcīņa novusā, kurā piedalījās 41 sportists – 29 vīrieši un 12 sievietes.

Sacensības notika pēc Šveices sistēmas – 12 kārtās, sešos setos. No NK “Vidzemnieki” startēja seši sportisti.

Vīru konkurencē uzvaru izcīnīja un “Līgo kausu” ieguva Lauris Petrovs, kurš tika pie 11 punktiem no 12 iespējamiem (10 uzvaras,  divi neizšķirti, nevienas zaudētas spēles).

Vēl no NK “Vidzemnieki” kopvērtējuma devīto vietu izcīnīja Sergejs Valbergs (7 punkti), 21.vietā Jānis Āre (6 p.), 27.vietu ieņēma Jānis Babulis (5,5 p.), 36.vietā ierindojās Māris Sebris (4,5 p.), 40.vietā Sandra Āre (3,5 p.).