Smiltenes florbolistiem zaudējums

Zaudējumu Latvijas čempionāta otrās līgas spēlē piedzīvojuši “Smiltene ‘09” florbolisti, kas svētdien, 28.novembrī, savā laukumā ar 8:17 (3:8, 0:5, 5:4) piekāpās FK “Kalsnava” vienībai.

Kalsnavas florbolisti uzvaru nodrošināja pirmajās divās trešdaļās, gūstot attiecīgi astoņus un piecus vārtus, uz ko smiltenieši spēja atbildēt ar trim precīziem metieniem. Pēdējo trešdaļu laukuma saimniekiem izdevās uzvarēt ar vienu vārtu pārsvaru – 5:4, tomēr kopsummā tas labvēlīgu spēles iznākumu nedeva.

“Smiltene ‘09” komandā rezultatīvākais ar diviem vārtiem un trim piespēlēm bija Helmuts Lapiņš, trīs vārtu guvumi Daniela Harija Āgara kontā, viņš arī tika atzīts par labāko spēlētāju smilteniešu rindās. Rinalds Riekstiņš komandas vārtos atvairīja 23 no 33 pretinieki metieniem, Elviss Apsītis – 9 no 16.

Līdz ar to, “Smiltene ‘09” ar septiņiem zaudējumiem septiņās spēlēs Latvijas florbola čempionāta otrās līgas austrumu zonas turnīra tabulā septiņu komandu konkurencē ieņem stabilu pēdējo vietu, no “Liepupes” florbolistiem, kas ieņem sesto vietu, atpaliekot par sešiem punktiem.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 3.decembrī, kad viesosies Kalsnavā.