Smiltenei kaujiniecisks neizšķirts

Neizšķirti “Optibet” Nākotnes līgas 17. kārtas spēlē svētdien, 27. augustā, savā laukumā cīnījās FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, nospēlējot neizšķirti 1:1 (0:1) ar JFK “Ventspils” vienību.

Notikumiem bagātā spēlē smiltenieši bija viesmīlīgi, ļaujot viesiem pirmajiem gūt vārtus, kas spēles 32. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:1.

Otrajā puslaikā smilteniešiem laukumā tika laists Elvis Teremko, kam spēles turpinājumā bija izšķiroša ietekme uz spēles rezultātu. Vispirms, spēles 69. minūtē, viņš panāca izlīdzinājumu – 1:1, bet 77. minūtē varēja izraut uzvaru, taču, diemžēl, nerealizēja uz viesu vārtiem piešķirto 11 metru soda sitienu.

Jāatzīmē, ka spēle bija ļoti emocionāla un kartītēm bagāta, katra komanda saņēma arī pa sarkanajai – 74. minūtē ventspilnieki palika mazākumā pēc tam, kad noraidījumu saņēma Aleksandrs Baturinskis, taču Smiltenes komanda skaitlisko pārākumu neizmantoja, jo 87. minūtē laukumu pamest sarkanās kartītes dēļ bija spiests Kārlis Zvirbulis.

Spēles finālsvilpei skanot, tablo rādīja neizšķirtu – 1:1. Atgādinām, ka pirmā apļa spēlē Ventspilī smiltenieši bija pārāki ar 1:0.

Pēc 17. kārtas spēles Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā “Smiltene/BJSS” ar 17 punktiem 14 komandu konkurencē ieņem devīto vietu.

Nākamo spēli Smiltenes komanda aizvadīs 3. septembrī, kad viesosies Saldū, tiekoties ar “Leevon Saldus” vienību, kam pirmā apļa spēlē savā laukumā piekāpās ar 0:4. Saldus komanda tabulā ar 26 punktiem atrodas sestajā vietā.