“Smiltenei/BJSS” zaudējums Grobiņā

Zaudējumu Latvijas futbola čempionāta “Optibet” Nākotnes līgas spēlē svētdien, 9. jūlijā, piedzīvoja “Smiltenes/BJSS” futbolisti, kas viesos ar 0:4 (0:1) 11. kārtas spēlē atzina “Grobiņas SC”/LFS pārākumu.

Pirmajā puslaikā viens no pretinieku uzbrukuma līderiem Deivids Dobrecovs atzīmējās ar dzelteno kartīti un vārtu guvumu minūti pirms puslaika beigām.

Dobrecovs savus un komandas otros vārtus guva trīs minūtes pēc otrā puslaika sākuma, panākot jau 2:0.

Smiltenieši spēles turpinājumā veica divas spēlētāju maiņas, tomēr laukuma saimniekiem tas netraucēja 70. minūtē panākt jau 3:0, ko vēl pēc četrām minūtēm pārvērta par 4:0.

Pēc šīs spēles Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā ar 11 spēlēs izcīnītiem 12 punktiem Smiltenes futbolisti 14 komandu konkurencē ieņem 10. vietu.

Nākamo spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs 23. jūlijā, kad viesosies Valmierā, kur tiksies ar “Valmiera FC-2/VSS” futbolistiem. Spēles sākums Valmieras Olimpiskā centra stadionā pulksten 15.