“Smiltene/ BJSS” sestdien pirmajā mājas spēlē eksaminēs “Leevon PPK”

Publicitātes foto

Sestdien pulksten 18:00 vakarā Tepera stadionā savu otro 2024. gada “Optibet Nākotnes” līgas spēli aizvadīs Normunda Zvejnieka trenētā FK “Smiltenes/ BJSS” komanda, kas uzņems strauji popularitāti ieguvušo “Leeveon PPK” vienību. Līdzjutējus puslaika pārtraukumā sagaida konkursi.

FK “Smiltene/ BJSS” ir ne tikai pilsētas vadošā sporta spēļu komanda, bet pēdējo gadu laikā līdz ar kaimiņu – “Valmiera FC” – kļūšanu par valsts augstākā līmeņa TOP komandu izveidojusies arī par Vidzemes reģiona futbolistu vadošo vienību. Spilgts papildinājums starpsezonā smilteniešiem bija Valmieras futbola simbola – Mārča Ērgļa – piesaistīšana. Trenerim Normundam Zvejniekam un kluba vadībai izdevies sastāvā noturēt arī citus iepriekšējo sezonu vadošos spēlētājus.

Jauno “Optibet” Nākotnes līgas sezonu smiltenieši iesāka ar izbraukuma spēli Rīgā pret vietējo JDFS “Alberts”. Pretiniekiem izdevās kontrolēt spēles gaitu un izcīnīt uzvaru ar rezultātu 3:0. “Smiltene/ BJSS” pretinieku vārtus apdraudēja ļoti epizodiski. Pēc spēles trenera vadībā tika izdarīti vajadzīgie secinājumi. Pēc apjomīga treniņu darba šajā nedēļā, komanda ir gatava pirmajai mājas spēlei.

Sestdien pulksten 18:00 lieli un mazi sporta draugi gan no Smiltenes, gan novada pagastiem un apkārtējām pilsētām ir aicināti uz mājīgo Tepera stadionu, ko ne viens vien atzinis kā vienu no skaistākajiem un ainaviskākajiem Latvijā. FK “Smiltene” aktīvais kolektīvs vēlas iepriecināt līdzjutējus ar vairākiem jauninājumiem.

Pirms spēles un pārtraukumā par uzkodām un dzērieniem parūpēsies kluba atbalstītāji “Trīs Pipari un kūkas”. Tikmēr puslaika pārtraukumā ikviens varēs sevi pārbaudīt līdzjutēju konkursā, kurā varēs tikt pie vērtīgām balvām no “Sportland”. Varēs iegādāties arī kluba atribūtiku.

Laukumā pretim stāsies “Leeveon PPK” komanda. Šī vienība pat attāliem futbola līdzjutējiem labi zināma, jo izceļas ar kvalitatīvu saturu sociālajā vidē, kā arī spējusi piesaistīt Latvijā labi zināmus futbolistus. Komandas prezidents Jurijs Žigājevs un galvenais treneris Māris Landmanis apvienojuši spēkus. Vienības sastāvā iekļauts pērn pret Smilteni vārtus guvušais smiltenietis Rūdolfs Muižnieks, kurš gan pirmajā spēlē laukumā nedevās. Tāpat jāizceļ ir – savulaik FK “Liepāja” spēlējušais uzbrucējs Marks Kurtišs, kā arī tādi virslīgas pieredzi guvušie vīri kā – Gabriels Kirkils, Helmuts Saulītis, Dāvis Sandis Strods, Artis Jaudzems un Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris. Pirmajā spēlē šī komanda pašā mača izskaņā izrāva uzvaru pār “AFA Olaine” ar rezultātu 2:1.

FK “Smiltene/ BJSS” vārtus pirmajā spēlē sargāja Toms Mežulis. Aizsardzības līnijā ļoti būtiska loma šosezon ir Madim Oskaram Miķelsonam, nepiekāpīgajam Reinholdam Klotam. Vidējā līnijā pretiniekiem raizes sagādās – Mārcis Ērglis, Kārlis Zvirbulis, Artūrs Bērziņš, Māris Spalviņš, Kaspars Rozgalis un citi. Tikmēr uzbrukumā vārtus gūt gatavi – Smiltenes futbola simbols Elvis Teremko un Kārlis Patriks Lībietis.