“Smiltene/BJSS” piekāpjas rīdziniekiem

Zaudējumu “Optibet Nākotnes līgas” spēlē piektdien, 14.aprīlī, piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS”, kas savā pirmajā šās sezonas mājas spēlē ar 1:2 (1:2) piekāpās “Skanstes SK” vienībai.

Saspringtā spēlē visi vārti tika gūti spēles pirmajā puslaikā. Pirmie vārtus spēles 25.minūtē guva FS “Metta” dublieri, taču jau pēc sešām minūtēm Klāvs Grosbergs realizēja 11 metru soda sitienu, panākot neizšķirti 1:1.

Piecas minūtes pirms puslaika pārtraukuma viesus vadībā izvirzīja vienīgais leģionārs, gruzīnu spēlētājs Saba Tatulašvilli.

Otrajā puslaikā abu komandu treneri veica vairākas spēlētāju maiņas, abu vienību pārstāvji principiālā cīņā tika pie dzeltenajām kartītēm, tomēr rezultāts līdz spēles finālsvilpei vairs nemainījās, smilteniešiem piedzīvojot šās sezonas pirmo zaudējumu.

Nākamo spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs 23.aprīlī, kad viesos mērosies spēkiem ar “AFA Olaine” vienību. Pagājušajā sezonā spēlē Olainē smiltenieši uzvarēja ar 2