“Smiltene/BJSS” izstājas no kausa izcīņas

Zaudējumu “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņas ceturtās kārtas spēlē, ceturtdien, 22.jūnijā, piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS”, kas savā laukumā ar 1:3 (1:1) piekāpās “Beitar” futbolistiem.

Lai arī vārtus pirmie guva smiltenieši, kad 36.minūtē precīzs sitiens padevās Valteram Gaismiņam, tomēr vēl līdz puslaika beigām viesi panāca 1:1.

Otrā puslaika sākumā smiltenieši tika pie divām dzeltenajām kartītēm, pēc otrās no tām viesi izvirzījās vadībā, 57.minūtē panākot 2:1.

Spēles turpinājumā abas komandas veica vairākas spēlētāju maiņas, taču neveiksmīga smilteniešiem izrādījās 84.minūte, kad vispirms noteikumus pārkāpa un dzelteno kartīti saņēma Klāvs Grosbergs, pēc kā viesi guva savus trešos vārtus.

Spēles izskaņā laukuma saimnieki iedzīvojās vēl divās dzeltenajās kartītes, taču mainīt rezultātu uz tablo nespēja.

Tādējādi FK “Smiltene/BJSS” no kausa izcīņas izstājās ceturtajā kārtā, kamēr FK “Beitar” pirmo reizi sasniedza astotdaļfinālu, kur ceturto kārtu pārvarējušām sešām komandām pievienosies 10 Virslīgas komandas.

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā pēc deviņām spēlēm turnīra tabulā 14 komandu konkurencē “Smiltene/BJSS” ieņem septīto vietu, kamēr “Beitar” atrodas 12. pozīcijā.

Pērn “Smiltene/BJSS” no kausa izcīņas izstājās otrā posma astotdaļfinālā, kurā ar 0:2 piekāpās “Grobiņas SC/LFS” komandai.