Smiltenē aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta un kausa piektais posms

Aizvadītajā nedēļas nogalē sporta un atpūtas kompleksā “Teperis” norisinājās Latvijas autokrosa čempionāta un kausa piektais posms, kas pulcēja vairāk nekā 130 dalībniekus.

Autokrosa skatītājus priecēja gan ierastās bagiju klases “Mini bagiji”, “Xtreme Junior bagiji”, “Xtreme bagiji”, “B1600” un “B6000”, gan arī divas lielo bagiju klases “D12” un “D13”. Spraigas cīņas izvērtās arī salonautomašīnu klasēs “1600”, “2000 Super”, “VAZ klasika”, kā arī “Open”.

“2000 Super” sacensībās uz goda pjedestāla kāpa raunēnietis Viesturs Plētnieks, kurš ar “VW Golf 3” izcīnīja otro vietu (kopvērtējumā pēc pieciem posmiem otrā vieta), smiltenietis Uldis Megnis ar “Subaru Impreza” finišēja septītais “Open” klasē (piektais kopvērtējumā), kamēr valcēnietis Eduards Iesalnieks ar “Toyota MR2” ieņēma 10. vietu (kopvērtējumā astotais).

“1600” klasē grundzālietis Pēteris Āboliņš ar “Ford Fiesta” finišēja uzreiz aiz goda pjedestāla, ceturtajā vietā (kopvērtējumā trešais).

Lielo bagiju klasē “D12” smiltenietis Ingus Staško ieņēma trešo vietu.

Ar visiem sacensību rezultātiem iespējams iepazīties mājaslapas www.axlatvia.lv sadaļā “Rezultāti”.