Smiltenē aizvadītas BJSS un kluba “Smiltene” rīkotas vieglatlētikas sacensības

Publicitātes foto.

9.jūnijā Smiltenes stadionā notika Smiltenes BJSS un vieglatlētikas kluba “Smiltene” rīkotās atklātās vieglatlētikas sacensības U-14; U-16 un U-18 vecuma grupām, informēja sacensību rīkotāji.

Kopumā uz sacensībām ieradās aptuveni 170 sportisti no astoņām sporta skolām – Alūksnes, Balviem, Limbažiem, Siguldas, Valmieras, Ādažiem, Rūjienas un, protams, Smiltenes. Sportisti startēja trīs vecuma grupās – U-14, U-16 un U-18, piecās dažādās disciplīnās – 100 vai 80 metru skrējienā (pēc vecumiem), šķēpa mešanā, tāllēkšanā, augstlēkšanā un 1000 m, 2000 m un 3000m skrējienā (pēc vecumiem).

No Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvjiem pirmo vietu izcīnīja Jānis Putrālis (1000 metri, U-14), Una Pērkonde (1000 metri, U-14), Rikardo Enītis (tāllēkšana, U-18), Kristīne Bleikša (tāllēkšana, U-14), Kailija Bediķe (tāllēkšana, U-16), Emīls Goba (augstlēkšana, U-18), Aleksis Kalējs (augstlēkšana, U-16), Marta Nēgele (šķēpmešana, U-16), Kristīne Bleikša (80 metri, U-14), otro vietu izcīnīja Estere Grandava (100 metri, U-16), Emīlija Seņķa (3000 metri, U-18), Markuss Priedītis (tāllēkšana, U-18), Valērija Čuhnova (tāllēkšana, U-18), Rikardo Enītis (augstlēkšana, U-18), Renārs Skorenko (šķēpmešana, U-16), trešo vietu izcīnīja Aleksis Kalējs (100 metri, U-16), Markuss Priedītis (100 metri, U-16), Katrīna Būda (1000 metri, U-14), Patriks Zaļkalns (tāllēkšana, U-18), Valters Pujiņš (tāllēkšana, U-16), Salvis Kozuliņš (augstlēkšana, U-18).

Šīs bija pirmās šāda mēroga sacensības vieglatlētikā Smiltenē.